יום חמישי, 22.02.2024 שעה 20:38

הערכה: עלות הפיצויים במתווה לספורט הישראלי

פרסום ראשון: משרד התרבות והספורט ביקש מהאוצר סיוע, כאשר כל חודש של לחימה צפוי לעלות כ-28 מיליון ש"ח לטובת הספורט הישראלי, כולל לקבוצות עצמן

|
פליסיו מילסון בפעולה (רדאד ג'בארה)
פליסיו מילסון בפעולה (רדאד ג'בארה)

מתווה הפיצויים של משרד התרבות והספורט, כפי שנחשף ב-ONE היום (שני), אמור לעזור לספורט הישראלי לעבור את תקופת החירום בעקבות המלחמה עם סיוע כלכלי על אובדן הכנסות עצמיות.

ל-ONE נודע כי משרד התרבות והספורט ביקש ממשרד האוצר סיוע בגובה של 28 מיליון שקלים מידי חודש לטובת הספורט הישראלי, כולל לקבוצות עצמן, כדי שיעברו בהצלחה את התקופה ולא ייפגעו.

שר התרבות והספורט מיקי זוהר התייחס למתווה שפורסם ב-ONE ומסר: “כבר בימים הראשונים של המלחמה התגייסו אמנים ואמניות, ספורטאים וספורטאיות מענף התרבות ועולם הספורט לחזק את העורף ואת הלוחמים הגיבורים שלנו ולמאמצי ההסברה בעולם בהתנדבות מלאה ועם ישראל מצדיע להם על כך. עם זאת ובעקבות המצב, נקלעו אנשי וגופי התרבות והספורט לקשיים כלכליים”.

מיקי זוהר (אורן בן חקון)מיקי זוהר (אורן בן חקון)

“אני גאה לומר שהמתווה שמוצג היום, אותו גיבשנו יחד עם הגופים והאנשים בשטח, ועונה על הצרכים הייחודיים שיש בעולמות התרבות והספורט ביחס לשאר המשק. אני מודה לשר האוצר, לחשב הכללי ולאגף התקציבים על התמיכה, תודה ענקית לצוות העובדות והעובדים המקצועים והמסורים במשרדי ובראשם מנכ״ל המשרד כפיר כהן על עבודתם המאומצת להכנת המתווה שיציל את עתיד התרבות והספורט בישראל”, הוסיף.

המחווה של הנבחרת לנווה החטוף בעזה
אסור לפספס
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
נגןרונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
רונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
נגןרק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
רק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
/* LAST / NEXT ROUNDs */