יום חמישי, 22.02.2024 שעה 19:58

ששון, דולפין וברוטמן יגיעו למתחם הטוטו במגדל

המדליסט האולימפי, מאמנת הכושר ומתחרה הנינג'ה יגיעו למתחם פעילות הספורט של הטוטו למען משפחות המפונים. המיקום: מתחם הנינג'ה שבישוב מגדל

|
ששון, דולפין וברוטמן  (צילום דולפין: אלעד אדמוני)
ששון, דולפין וברוטמן (צילום דולפין: אלעד אדמוני)

אחרי ההצלחה הגדולה של מתחם הספורט החווייתי של הטוטו למען משפחות המפונים בכפר המכביה בשישי האחרון, הטוטו ממשיך להפיק פעילויות ספורטיביות עבור המשפחות מכל רחבי הארץ.

המתחם הבא יתקיים היום (שלישי) בישוב מגדל, במתחם נינג'ה שברחוב נוף ארבל בין השעות 14:00 ל-18:00, והוא השני מבין 14 מתחמים אותם יפיק הטוטו עבור מבוגרים וילדים כאחד. מתחמי הספורט כוללים פעילויות מגוונות ובהן: מגרשי קט רגל, מגרשי כדורסל, מגרשי כדורשת, מתחם כושר ויוגה, ועוד.

לצד פעילויות הספורט השונות, ייהנו המשפחות מעמדת די ג’יי, עמדת חלוקת מדליות וכן מתחם הדפסת חולצות הילדים. בנוסף יהיה גם מתחם מנוחה להורים, עמדת שתייה קלה ופירות, עמדת צילום ועוד שלל אטרקציות שיופקו לטובת המשפחות.

מעבר לפן הספורטיבי, מטרת אותם מתחמים היא לתת למשפחות המפונים מספר שעות של כיף ואקספיזם מהשגרה הנוכחית, ומי שצפוי ליהנות בעיקר הם הילדים אשר כל כך צמאים לפעילות שתגרום להם לזוז (הפעם צפויות להם לא מעט פעיליות נינג’ה).

פעילות הטוטו למשפחות המפונים בכפר המכביה

גם אורי ששון, אירה דולפין ואדם ברוטמן יהיו שם

מעבר לאטרקציות ולפעילויות הספורטיביות המוצעות למשפחות, הילדים יוכלו להיפגש עם ספורטאים/משפיענים אותם הם מעריצים, כאשר באירוע במגדל הם יזכו לפגוש את המדליסט האולימפי אורי ששון, את מאמנת הכושר של ישראל אירה דולפין, ואת מתחרה הנינג’ה ומאמן הכושר אדם ברוטמן.

אדם ברוטמן (צילום: שי בכר)אדם ברוטמן (צילום: שי בכר)

אותם ספורטאים יפעילו את הילדים באופן אישי, יקיימו איתם פעילויות שונות בכל רחבי המתחם, ובמקביל ישוחחו עם הילדים במהלך ולאחר הפעילויות המשותפות. מדובר בחוויה בלתי רגילה עבור הילדים אשר הוכיחה את עצמה מעל ומעבר בפעילות הראשונה שהתקיימה בכפר המכביה.

אורי ששון במתחם הטוטו (ניב שאול)אורי ששון במתחם הטוטו (ניב שאול)

באותו אירוע ביום שישי האחרון, ניתן היה לראות כי הילדים של משפחות המפונים והוריהם קיבלו לפתע אנרגיות אחרות, וכי התחושה הכללית הייתה שונה לחלוטין מזו אשר ליוותה אותה בשבועות האחרונות. בנוסף, הילדים יכלו כאמור להיפגש עם משפיענים אותם הם מעריצים, לקיים עימם פעילויות שונות, וכמובן להצטלם איתם. הכול כדי לתת להם מעט חיוך בתקופה הכה מורכבת עבורם.

אירה דולפין במתחם הטוטו (ניב שאול)אירה דולפין במתחם הטוטו (ניב שאול)
אסור לפספס
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
נגןרונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
רונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
נגןרק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
רק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
/* LAST / NEXT ROUNDs */