יום רביעי, 28.02.2024 שעה 04:16

ליגות הכדורשת מגיעות לישורת האחרונה של העונה

ב-14 ביוני יתקיים הגמר של ליגה לאומית א' שיקבע מי תעלה בעונה הבאה לליגת העל. מיד אחריו ייערך משחק הגמר של ליגת העל, שיקבע מי תהיה האלופה

|
ליגת הכדורשת (ליאב פלד)
ליגת הכדורשת (ליאב פלד)

יריית הפתיחה של עונת הכדורשת 22-21 נורתה בימים של אי-בהירות בשל מגפת הקורונה, אולם כנגד כל הסיכויים העונה נמצאת כעת בשלב המותח והסופי שלה, שבו קבוצות מכל הליגות ומכל רחבי הארץ נושאות עיניהן אל משחקי הגמר החשובים.

החל משמונה ליגות ארציות בפריסה רחבה דרך הליגות הלאומיות (ב' ו-א') וכלה בליגת העל ובה 12 קבוצות המייצגות את צמרת הכדורשת הישראלי ומהוות חלון ראווה של ענף הכדורשת בארץ ובעולם.

לצד היררכיית הליגות שהוזכרו, מפעיל איגוד הכדורשת ליגות אזוריות וליגת ילדות ונערות, וכן תומך בליגות עצמאיות.

ליגת הכדורשת (ליאב פלד)ליגת הכדורשת (ליאב פלד)

ב-14 ביוני יתקיים אירוע הגמר של העונה ובו יערך משחק הגמר של ליגה לאומית א' אשר יקבע מי תעלה בעונה הבאה לליגת העל. מיד אחריו ייערך משחק הגמר של ליגת העל שיקבע מי תהיה אלופת המדינה.

הקבוצות המתחרות ביניהן על התואר הנכסף הן בנות גוריון (מאמן: שקד חיימי, קפטנית: יהודית בר-נור) ודורה כפר סבא (מאמנת: שירז סאגה ליאם, קפטניות: אירית אברהם הנדלר, רונית גורן).

ליגת הכדורשת (ליאב פלד)ליגת הכדורשת (ליאב פלד)

בחודש פברואר השנה קיים איגוד הכדורשת הישראלי את הטורניר הבין-לאומי השנתי באילת, טורניר שאלפי שחקניות מרחבי הארץ מצפות לו בכל שנה ושנה (הפעם הצטרפה גם קבוצה לונדונית אחת):

ארבעה ימים של משחקים במסלולים על פי רמות, הופעות, קניות והילולה אחת גדולה בעיר הדרומית שנצבעת בוורוד (הצבע המזוהה עם איגוד הכדורשת הישראלי) ומסבירה פניה לשחקניות המתארחות בה.

ליגת הכדורשת (ליאב פלד)ליגת הכדורשת (ליאב פלד)

ביולי הקרוב תערך בארץ המכביה ה-21, אירוע ספורט ייחודי למדינת ישראל, המושך זה שנים רבות משלחות ספורטאים מכל העולם. ענף הכדורשת משתלב במשחקים בסימן המכביה באמצעות איגוד הכדורשת הישראלי ובשיתוף פעולה עם "מכבי" העולמי, "מכבי" ישראל ואיגוד מנהלי מחלקות הספורט.

38 נבחרות המייצגות את יישובן יתחרו על תואר "הנבחרת האלופה" ויביאו כבוד לעירן/למועצתן.

ליגת הכדורשת (ליאב פלד)ליגת הכדורשת (ליאב פלד)

 

אסור לפספס
נגןכמה כסף משלם ליאו מסי לספר האישי שלו?
כמה כסף מרוויח הספר האישי של ליאו מסי?
נגןספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
ספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
נגןלמה סון סירב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
למה סון סרב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
נגןהכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
הכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
/* LAST / NEXT ROUNDs */