יום שלישי, 05.03.2024 שעה 00:43

קרן תל אביב הקימה מרכז גלישה חדש ביפו

באירוע חגיגיי: נחנך מרכז החינוך והגלישה של עמותת 'הגל שלי'. חולדאי: "המרכז ישפיע לחיוב על חייהם של נערים ונערות בסיכון וייתן כלים להצלחה"

|
טקס חניכת מרכז הגלישה ביפו  (גיא יחיאלי)
טקס חניכת מרכז הגלישה ביפו (גיא יחיאלי)

באירוע חגיגי במעמד ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי, נחנך מרכז החינוך והגלישה של עמותת 'הגל שלי', שהוקם באמצעות קרן תל אביב ועיריית תל אביב-יפו, ומקדם נוער בסיכון על ידי בניית מקום קבע בו יוכלו לקבל תמיכה, כלים להתמודדות ומיומנויות לחיים.

המרכז החדש נפתח ברחוב נחום גולדמן 6 א' בתל אביב, הוקם במבנה לשימור בן 120-150 שנה הנמצא בכניסה לעיר יפו (בסמוך לכיכר השעון). המבנה משקיף לחוף הים והנו נקודת גישה אופטימלית לאזור מותאם לגלישה.

רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב-יפו, אמר: "העיר תל אביב-יפו קשובה, ודואגת יותר מכל לחוליות החלשות שבה. זוהי המשימה הלאומית שלנו ואת המשימה הזאת אנו ממלאים בגאווה ובתחושת שליחות. המרכז החדש שאנו חונכים בשיתוף עם קרן תל אביב ועמותת 'הגל שלי' ישפיע לחיוב על חייהם של נערים ונערות בסיכון, ויעניק להם ולהן הזדמנות חשובה למנף את היכולות שלהם ולקבל כלים משמעותיים להצלחה בחיים".

טקס חניכת מרכז הגלישה ביפו (גיא יחיאלי)טקס חניכת מרכז הגלישה ביפו (גיא יחיאלי)

ירון וקסמן, מייסד ומנכ"ל עמותת הגל שלי, שיתף: " אחרי 9 שנים של פעילות חינוכית בעיר תל אביב יפו, בהן הענקנו אינספור הזדמנויות לבני נוער אנחנו נכונים לעשות צעד גדול ומשמעותי נוסף. אין גאים מאיתנו לקבל את הזכות להעמיק את העשייה ולהעניק הזדמנות לבני נוער שמצפים לנו.

“התברכנו בשותפים מדהימים וביחד גילינו שיש בכוחנו לחלץ בני נוער מהמצבים מורכבים מאד, לחבר דרך הים והגלים ואף להצליח להפוך מחניכים שצורכים את הפעילות למדריכים שמעבירים את זה הלאה. הגל שלי זו קהילה רב תרבותית של טוב, שמפגישה בין נוער יהודי וערבי, בנות ובנים, חילונים ודתיים. כולנו גולשים עם אותן החליפות ואותם הגלשנים ולכולנו יש מקום. אנו מבינים את גודל האחריות וההזדמנות ומאושרים להמשיך לייצר גלים של טוב בחברה הישראלית".

ד"ר הלה אורן, מנכ"ל קרן תל אביב, הוסיפה: "פעילות הגל שלי, המקדמת נוער בסיכון מכל הקהילות בעיר, מבטיחה עתיד טוב יותר עבורם, עבור תל אביב-יפו ועבור ישראל. הקמת המרכז חדש של 'הגל שלי', בשותפות אוסטרלית, אשר יאפשר לתכניות לגדול בעיר, מבטאת את ערכי קרן תל אביב, אשר מקדמת עיר פלורליסטית, הדוגלת בשוויון והזדמנות לכל, ומקדמת קהילות ואחריות הדדית”.

אסור לפספס
נגןרונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
רונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
נגןהג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
הג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
/* LAST / NEXT ROUNDs */