יום חמישי, 22.02.2024 שעה 20:51

ג'ק רובינסון ניצח בטהיטי והבטיח את מקומו בגמר

הגולש גבר על גבריאל מדינה הברזילאי והשיג את הכרטיס בחמישי והאחרון לגמר בליגת הגלישה העולמית בחודש הבא בקליפורניה: "הייתי מאוד מפוקס ונהנתי"

|
ג'ק רובינסון (אינסטגרם)
ג'ק רובינסון (אינסטגרם)

הגולש ג'ק רובינסון ניצח בתחרות בליגת הגלישה העולמית שהועברה בשידור חי ב-ONE. הוא ניצח את בתחרות העשירית והאחרונה בסבב הגלישה העולמי בחוף טיהופו בטהיטי, הבטיח לעצמו את המקום החמישי בדירוג הסופי וכך עלה לגמר וחתם את החמישייה הסופית שתשתתף בו בחודש הבא בקליפורניה.

בגמר המותח והצמוד ניצח רובינסון את גבריאל מדינה הברזילאי בהפרש מזערי של חצי נקודה. שניהם נאבקו על המקום האחרון לגמר ובסופו של דבר רובינסון תפס את מקומו של יאגו דורה, שהיה מדורג לפני כן במקום החמישי.

פיליפה טולדו הברזילאי הבטיח את המקום הראשון וזכה להיות עם החולצה הצהובה, זאת למרות שהודח כבר בשמינית הגמר התחרות הנוכחית וזכה למעט נקודות. למזלו הגדול איתן יואניג המדורג שני טרום התחרות בכלל לא השתתף וצנח אל המקום השלישי בדירוג הסופי. את המקום השני תפס במקומו גריפין קולפינטו. ג'או ציאנקה שמר על המקום הרביעי וזאת למרות ביצועים חלשים בתחרות והדחה מוקדמת. גבריאל מדינה, שלוש פעמים אלוף עולם, סיים את העונה במקום השישי וכאמור, לא יהיה בגמר.

רובינסון אמר לאחר הניצחון בתחרות: "הייתי מאוד מפוקס ונהנתי. גם כשהייתי למטה במהלך העונה, חזרתי ואני רוצה להודות לאנשים שאיתי".

אסור לפספס
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
נגןרונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
רונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
נגןרק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
רק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
/* LAST / NEXT ROUNDs */