יום שני, 04.03.2024 שעה 22:21

ספורטאי/יות העתיד השתתפו באליפות היחידה

מעל 800 ספורטאים.ות בענפי השחיה, הכדוריד, הכדורעף, הטניס שולחן והסיוף, השתתפו ביום השיא של “היחידה” לטיפוח ספורטאים.ות צעירים.ות מצטיינים.ות

|
אליפות היחידה (ארז עוזיר)
אליפות היחידה (ארז עוזיר)

במזג האוויר הפכפך שנחת על אביב "משוגע" ורגע לפני שחופשת הפסח מסתיימת, התקיימה (חמישי, 13.4.23) אליפות היחידה - אליפות מרכזי המצוינות המסורתית במסגרת הפעילות של היחידה לטיפוח ספורטאים.ות צעירים.ות מצטיינים.ות בהתאחדות הספורט לבתי הספר.

האליפות התקיימה במכון וינגייט ומרכז לידר בגני תקוה (סיוף). מעל 800 ספורטאים/ות ב 5 ענפי ספורט: שחייה, כדוריד, כדורעף, טניס שולחן וסיוף, השתתפו בחגיגה השנתית, יום השיא של “היחידה”. בשעות הבוקר המוקדמות, נאספו הספורטאים והספורטאיות באולמות השונים ובבריכת השחייה, לאליפות המסכמת שנת פעילות במרכזים. מידי שנה, האליפות מתקיימת ברוח המצוינות והספורטיביות המאפיינים אותה על פני השנים. את המצוינות הלכה למעשה,  ניתן היה לראות לאורך כל המשחקים והתחרויות ויחד עם קהל צופים רב ביציעים זו הייתה חגיגת ספורט נהדרת ומקצועית כיאה לעבודה הקשה של הספורטאים והספורטאיות על פני כל השנה.

אליפות היחידה (ארז עוזיר)אליפות היחידה (ארז עוזיר)

אליפות היחידה מתקיימת מידי שנה ומסכמת שנת פעילות במרכזי המצוינות היישוביים/עירוניים ברחבי המדינה  וכוללת בתוכה אגודות אשר עומדות בקריטריון של התאחדות הספורט לבתי הספר. אלו הם מיטב הספורטאים והספורטאיות בגילאים הצעירים, המהווים שלד לספורט העתידי בישראל. מרכזי המצוינות מאפשרים לספורטאים.ות רבים למצות את יכולתם הספורטיבית בענפי הספורט השונים,  להתאמן בתנאים אופטימליים ולהיות חלק מתשתית תחרותית וייצוגית לעתיד.

יורם כהן, מנהל מקצועי ומנהל האגף לטיפוח ספורטאים.ות צעירים.ות מצטיינים.ות בהתאחדות הספורט לבתי הספר בישראל: “כמדי שנה, היחידה לטיפוח ספורטאים.ות צעירים.ות מצטיינים.ות של התאחדות הספורט לבתי הספר, מקיימת את אירוע השיא השנתי, המסכם את שנת הפעילות של מרכזי המצוינות. ראויה לציון האווירה הספורטיבית, ההגינות והקבוצתיות. תודתנו למאמנים והמאמנות, לשופטים ולשופטות, למנהלי מרכזי המצוינות ולאנשי מכון ווינגייט. וכמובן לספורטאים ולספורטאיות. כל הכבוד למנצחים ולמנצחות ולכל משתתפי ומשתתפות האליפות, נתראה באליפות היחידה הבאה” – סיים יורם כהן.

אליפות היחידה (ארז עוזיר)אליפות היחידה (ארז עוזיר)


היחידה לטיפוח ספורטאים צעירים

מהווה את הבסיס לפירמידת המצוינות במדינת ישראל. היחידה מהווה נדבך חשוב המקשר בין פעילות היסוד של הספורטאים הצעירים ובין המסגרות המקצוענית וסגלי היחידה לספורט הישגי (ה’עתודה האולימפית’).

במסגרת פעילות זו מפעילה ההתאחדות, באמצעות היחידה הביצועית לטיפוח ספורטאים צעירים, כמה פרויקטים חשובים שמטרותיהם הספורטיביות הלאומיות הן: קיום תחרויות לאיתור הספורטאים כגון: אליפות מרכזי מצוינות ואליפות היחידה לאיתור ספורטאים צעירים, קיום מחנות אימונים במהלך החופשות, הקמה ותפעול של מערך איתור ילדים וילדות בעלי פוטנציאל למצוינות ספורטיבית ברשויות והכוונתם לפעילות במסגרת תוכנית “מעגלי איתור” ועוד.

אסור לפספס
נגןרונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
רונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
נגןהג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
הג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
/* LAST / NEXT ROUNDs */