יום שבת, 24.02.2024 שעה 13:35

כבוד: 3 מדליות לנבחרת השחייה הפראלימפית

כבר ביום הראשון בסבב העולמי בשחייה שנערך באיטליה, איאד שלבי הגיע למקום השני וזכה במדליית הכסף. מדליות ארד לעמי דדאון וכסף לוורוניקה גירנקו

|
נבחרת השחייה הפראלימפית (פרטי)
נבחרת השחייה הפראלימפית (פרטי)

נבחרת השחייה הפראלימפית החלה היום (חמישי) את תחרויות הסבב העולמי בשחייה המתקיים באיטליה, וסיימה עם שלוש מדליות: מדליות כסף לאיאד שלבי ו-ורוניקה גירנקו ומדליית ארד לעמי דדאון, שלושתם חברי אילן חיפה, חניכיו של יעקב ביננסון, המאמן הלאומי.

בתחרות הסבב העולמי משתתפים 400 שחיינים, כאשר כל המשתתפים מתחרים זה בזה והתוצאה הסופית משוקללת בהתאם לדרגת המגבלה (הקלאס).

ב-150 מעורב אישי הגיע איאד שלבי (קלאס 1) למקום השני הכללי בדרגת המגבלה שלו עם התוצאה 4.55.62 דקות וזכה במדלית כסף. עמי דדאון (קלאס 4) הגיע באותו מקצה למקום השלישי הכללי בתוצאה 2:35.23 דקות וזכה במדלית ארד.

נבחרת השחייה הפראלימפית (פרטי)נבחרת השחייה הפראלימפית (פרטי)

ורוניקה גירנקו (קלאס 3) הגיעה בגמר ה-150 מעורב אישי לנשים למקום השני הכללי ב-4:29.92 דקות וזכתה גם היא במדליית כסף. דדאון השתתף גם בגמר ה-100 מטר חופשי וסיים במקום הרביעי הכללי.

מארק מליאר (קלאס 8) סיים במקום השביעי עם 59:47 שניות בגמר ה-100 מטר חופשי, תוך שהוא שובר את השיא האישי שקבע במוקדמות הבוקר (59.71). השחיינים הבטיחו את מקומם באליפות העולם ואת הקריטריון למשחקים בפריז. כידוע, בענף השחייה מקבלת כל מדינה על פי הישגי שחייניה מספר כרטיסים למשחקים, והיא רשאית לחלק אותם רק למי שעשה את הקריטריון.

איאד שלבי עם המדליה (פרטי)איאד שלבי עם המדליה (פרטי)
אסור לפספס
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
נגןרונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
רונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
נגןרק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
רק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
/* LAST / NEXT ROUNDs */