יום ראשון, 25.02.2024 שעה 14:01

שיר כהן תהיה בליגת ONE CHAMPIONSHIP

הישראלית רשמה ניצחון היסטורי בגמר טורניר FAIRTEX FIGHT שהתקיים בתאילנד. הודות לכך, תהיה בליגה היוקרתית לאגרוף: "יותר מגאה לייצג את המדינה"

|
שיר כהן (FAIRTEX FIGHT)
שיר כהן (FAIRTEX FIGHT)

גאווה ישראלית. בצל התקופה הקשה שעוברת על מדינת ישראל בשבועות האחרונים היה ניתן למצוא אמש (שבת) קרן אור עם הניצחון ההיסטורי באגרוף תאילנדי של שיר כהן בגמר טורניר FAIRTEX FIGHT שהתקיים בתאילנד, כאשר הניצחון הקנה לה חוזה בליגה היוקרתית ONE CHAMPIONSHIP.

הלוחמת הישראלית, שנלחמה במשקל עד 53 ק"ג, שלטה לאורך כל חמשת הסיבובים מול הלוחמת המקומית נהנגהונג. למרות שבסיבוב השלישי ספגה מהלומה כואבת למצח שגרמה לחתך גדול ודימום רב שהצריך 27 תפרים לאחר הקרב, כהן המשיכה להילחם והשיגה שני נוקדאונים מרשימים בסיבוב השני והשלישי, מה שהוביל להחלטת שיפוט אחידה של 50-46 וניצחון גדול לטובתה של כהן.

שיר כהן (FAIRTEX FIGHT)שיר כהן (FAIRTEX FIGHT)

כהן הנרגשת אמרה לאחר ההתמודדות: "אני יותר מגאה לייצג את המדינה במיוחד בימים כאלו. היו ימים שהיה לי קשה להתרכז, ולילות שלא הצלחתי לישון. לא קל לראות מה שקורה בארץ שלי ולהיות רחוקה, אבל הידיעה שאני מייצגת את הארץ שלי דחפה אותי קדימה. תודה לכל מי שעודד אותי ותמך בי מהארץ".

הישראלית אמנם רק בת 22, אך כבר צברה המון ניסיון לאורך הקריירה כשזכתה בתארים בינלאומיים בתקופתה בנבחרת ישראל לקיקבוקס, שם החלה את דרכה כבר בגיל 16. הישגה הבולט ביותר התרחש ביולי 2022 כשזכתה במדליית הזהב במשחקי העולם במשקל עד 52 ק"ג.

בשנה האחרונה כהן עברה להתאמן ולהתחרות באופן מקצועני בתאילנד, כאשר הסבה את הלחימה שלה לאיגרוף תאילנדי והיא מחזיקה במאזן מרשים של שישה ניצחונות לעומת הפסד אחד. כעת, הלוחמת הישראלית תחל את דרכה באחת הליגות הבכירות בעולם ורוצה להמשיך את הדרך שפילסה לעצמה עד כה.

אסור לפספס
נגןעקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
עקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
נגןמחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
מחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
נגןספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
ספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
/* LAST / NEXT ROUNDs */