יום ראשון, 25.02.2024 שעה 14:06

האקשן חוזר: ONE FRIDAY FIGHTS בשישי

יום שישי מגיע ואיתו אירוע מרתק עם 3 קרבות MMA, קרב קיקבוקסינג אחד ו-8 קרבות אגרוף תאילנדי בשידור חי בערוץ ONE 2 בשעה 14:30. על כל מה שצפוי

|
סנזר זקירוב (אינסטגרם)
סנזר זקירוב (אינסטגרם)

האקשן לא מפסיק – ONE FRIDAY FIGHTS חוזרים בכל הכוח מחר בשידור ישיר ב-ONE 2 בשעה 14:30. יום שישי מגיע ואיתו עוד אירוע מרתק עם 3 קרבות MMA, קרב קיקבוקסינג אחד ו-8 קרבות אגרוף תאילנדי בשידור ישיר מאצטדיון לומפיני המיתולוגי בתאילנד.

ONE FRIDAY FIGHTS 42 מביא לנו מספר מפגשים מעניינים, כאשר בקרב המרכזי יילחמו קאונאר התאילנדי מול חוליו לובו הברזילאי בקרב אגרוף תאילנדי עד משקל 141 פאונד. השניים מגיעים אחרי הפסד בהופעתם האחרונה וללא נצחון בארגון ויחפשו לעלות על דרך המלך לעבר הכרטיס הנכסף לליגה של הגדולים ולחוזה בארגון.

בקרב שלפני המרכזי, נקבל מאצ' אפ מבטיח שיפגיש בין פרארי הכוכב התאילנדי מבית פיירטקס לבין קיריל קומוטוב הקטלוני שניצח את שני הקרבות שלו בארגון ONE בנוקקאוטים מרהיבים כשהאחרון על פורנסירי התאילנדי היה רק לפני 6 שבועות והמשיך את הרצף המבטיח של קומוטוב שמתחיל לבסס את מעמדו כמועמד מוביל לחוזה המבוקש כלוחם חתום בארגון ONE, ועם עוד נצחון מרשים מחר ייתכן וכבר יצליח לעשות זאת. פרארי מצידו מגיע אחרי נצחון מרשים באוגוסט האחרון ויחפש להשיג את נצחונו השלישי בארגון ולהנחיל לקומוטוב את הפסדו הראשון ב-ONE. 

בקרב השישי שינעל את החלק הראשון של האירוע צפוי לנו קרב הקיקבוקסינג היחיד בקארד שבו אלברוס אוסמנוב הרוסי הצעיר והבלתי מנוצח בארגון, שניצח כבר 3 קרבות ב-ONE השנה יפגוש את ז'נג צ'נגלונג הסיני הוותיק, שמגיע אחרי רצף הפסדים מטורף של 7 הפסדים וזאת לאחר שפתח את דרכו ב-ONE עם 3 ניצחונות רצופים. עם זאת, הוא בעצם לא ניצח בארגון מאז 2019 ויעשה הכל כדי להשיג נצחון ולקטוע את רצף ההפסדים הארוך, אך מצפה לו משימה קשה מאוד בדמותו של קומוטוב שכאמור לא הפסיד עדיין מאז שהגיע ל-ONE. 

האירוע ייפתח עם 3 קרבות MMA, כשהבולט ביניהם יהיה הקרב השלישי שמפגיש בין שני לוחמים בלתי מנוצחים לא רק בארגון ONE, אלא בכל הקריירה המקצוענית. זיונדין סולימנוב הרוסי שמגיע עם מאזן של 0:7 ומולו סנזר זקירוב האוזבקי שמגיע עם מאזן של 0:8, ואחד מהלוחמים ייצא מהזירה עם ההפסד הראשון בקריירה. 

ONE FRIDAY FIGHTS 42 – מחר בשידור ישיר 14:30 בערוץ ONE 2 (49 בממיר).

אסור לפספס
נגןעקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
עקף את כל המגרש כמו מראדונה בדרך אל הרשת
נגןמחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
מחזיר השקעה: רונאלדו בפרסומת לסעודיה
נגןספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
ספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
/* LAST / NEXT ROUNDs */