יום חמישי, 22.02.2024 שעה 18:21

נהדר: 8 מדליות ישראליות במשחקי האינוויקטוס

היסטוריה על אדמת גרמניה: לראשונה השנה השתתפה משלחת רשמית של ספורטאים פצועי צה"ל ממדינת ישראל שרשמה הישגים נהדרים. כל זוכי המדליות כאן

|
טניס שולחן זוגות (ארגון נכי צה״ל)
טניס שולחן זוגות (ארגון נכי צה״ל)

לראשונה השנה השתתפה משלחת רשמית של ספורטאים פצועי צה"ל ממדינת ישראל בהובלת אגף השיקום במשרד הביטחון וארגון נכי צה"ל שעשתה היסטוריה גדולה וזכתה ב-8 מדליות.

קובי גרשוני מבית הלוחם תל אביב זכה במדליית ארד בגמר השחייה 100 מטר חופשי. שלי זנזורי מבית הלוחם תל אביב זכה במדליית ארד בגמר השחייה 100 מטר חתירה ובמדליית ארד נוספת בגמר השחייה 50 מטר חזה. אמיתי ארנון מבית הלוחם ירושלים זכה במדליית ארד בגמר השחייה 50 מטר גב.

כמו כן, מנשה זוריק מבית הלוחם ב"ש ויגור קסרי מבית הלוחם חיפה זכו במדליית זהב בגמר טניס שולחן זוגות. בנוסף, יגאל לגזיאל ובעז ארד מבית הלוחם תל אביב זכו במדליית כסף בגמר טניס שולחן זוגות.

עו"ד עידן קלימן יו"ר ארגון נכי צה"ל אמר: “זהו רגע היסטורי עבור מדינת ישראל בזכייתם של אחינו פצועי צה״ל. זכייתם מראה שגם אחרי שנתנו את גופם ונפשם למען המדינה, הם ממשיכים קדימה ומראים כיצד הספורט הוא חלק משמעותי בתהליך השיקום, ואיך כל פעם אפשר להגיע להישגים חדשים. אנחנו גאים בספורטאים שמייצגים אותנו באדמת גרמניה ומחכים לראות את ההישגים הבאים. הבטחנו שנייצג את המדינה בכבוד ואנחנו שמחים לעמוד במשימה!”.

לימור לוריא סמנכ"ל וראש אגף השיקום במשרד הביטחון אמרה: “עשינו היסטוריה! לראות את נכי צה"ל על אדמת גרמניה במשחקי האינוויקטוס זו גאווה לאומית. כל אחד מחברי המשלחת מעורר השראה ביכולת שלו לפרוץ את כל גבולות האפשר”.

אסור לפספס
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
נגןרונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
רונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
נגןרק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
רק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
/* LAST / NEXT ROUNDs */