יום רביעי, 28.02.2024 שעה 04:36

מינויים חדשים למאמני נבחרות ההתעמלות

הנהלת האיגוד החליטה על שורת מינויים: קלפנר ושני יאמנו את נבחרת המכשירים לנשים בליווי מאמן הונגרי, קנטאלופי תצטרף לצוות בהתעמלות האמנותית

|
ליהיא רז  (איגוד ההתעמלות)
ליהיא רז (איגוד ההתעמלות)

הנהלת איגוד ההתעמלות הישראלי החליטה היום (שני) על שורה של מינויים בנבחרות ישראל. מורן קלפנר ומיה שני יובילו את נבחרת ישראל בהתעמלות מכשירים לנשים בגיבוי של מאמן הונגרי חדש, כאשר גם נבחרת ההתעמלות האמנותית תזכה לחיזוק בצוות המקצועי עם אישור החוזה של ג’ולייטה קנטאלופי האיטלקייה.

לאחרונה האיגוד החליט כי מורן קלפנר, המאמנת האישית של ליהיא רז, תהפוך למאמנת נבחרת הנשים בהתעמלות מכשירים ביחד עם מיה שני. השתיים יזכו לליווי מקצועי מצידו של אימרי דרסקוצי, מאמן נבחרת הונגריה שיגיע בעיקר כדי להיות המנטור שיעזור בבניית הצוות המקצועי ובייעוץ.

בנוסף, הנהלת האיגוד אישרה את החוזה של מאמנת ההתעמלות האמנותית האיטלקיה, ג’ולייטה קנטאלופי, שהגיעה לעבוד עם נבחרות ישראל תחת מאמנת-העל איילת זוסמן. קנטאלופי שוהה כבר כמעט כחודשיים בישראל והחלה לעבוד במכון וינגייט כך שעזרה בחיבור התרגילים ועבדה עם נבחרת הג’וניור שאמורה להופיע באולימפיאדת לוס אנג’לס 2028.

כזכור, לאחרונה קנטאלופי סיימה את תפקידה באיגוד ההתעמלות האיטלקי והחלה במשא ומתן עם כמה נבחרות אחרות במקביל. בעקבות הפרידה מהנבחרת האיטלקית, זוסמן החליטה להציע לה לעבוד איתה וכך היא הגיעה לישראל. כעת היא קיבלה את החוזה באופן רשמי.

אסור לפספס
נגןכמה כסף משלם ליאו מסי לספר האישי שלו?
כמה כסף מרוויח הספר האישי של ליאו מסי?
נגןספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
ספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
נגןלמה סון סירב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
למה סון סרב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
נגןהכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
הכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
/* LAST / NEXT ROUNDs */