יום רביעי, 28.02.2024 שעה 03:43

צפו: מעל 2,000 רצים ברידינג למען שחרור החטופים

במחווה יפה שיזם למען אחותו ושלושת ילדיה החטופים ברידינג בת"א, עומרי אלמוג רץ יחד סגן אלוף העולם בריצת מרתון, יעל ארד וספורטאים רבים אחרים

|
הריצה בנמל ת
הריצה בנמל ת"א (הוועד האולימפי בישראל)

מעל 2000 רצים בנמל ת״א למען שחרור החטופים: עומרי אלמוג שאחותו ושלושת ילדיה נחטפו מכפר עזה, רץ ביחד עם מארו טפרי, סגן אלוף עולם בריצת מרתון,  ובהשתתפות יעל ארד – יו״ר הוועד האולימפי בישראל והספורטאים האולימפיים שהגיעו לתמוך ולחזק

מלחמת חרבות ברזל שנכפתה על ישראל נגד ארגון הטרור חמאס גוררת אחריה תגובות ומחוות רבות. היום (שבת), מעל 2000 רצים השתתפו בריצה בנמל תל אביב למען החזרת החטופים.

מי שלקחו חלק במחווה היפה היו יעל ארד – יושבת ראש הוועד האולימפי בישראל, ירדן הר לב – ראש מערך החינוך בוועד האולימפי והספורטאים האולימפיים: מארו טפרי, מעיין דוידוביץ, אלכס אברבוך, איתי מגידי, בוקאיו מלדה, תומר מועלם, יימר גטהון, איתי שני ואסף חילי. השבוע הצטרפו לוועד האולימפי נציגים מהוועד הפראלימפי והתאחדות הספורט לנכים בניהם המנהל המקצועי רון בולוטין, יעל לנדר וסימונה גורן. 

הריצה יצאה מרידינג בסמוך למגדלור בשעה 6:30 ובנוסף, ניתן היה לתרום למטה המאבק ולקבל חולצה לתרומה עם מספרי חזה עם תמונות החטופים. עומרי אלמוג יזם את הריצה למען שחרורם של אחותו – חן גולדשטיין אלמוג ושלושת ילדיה, אגם, גל וטל שנחטפו לרצועת עזה. בעלה נדב והבת הבכורה ים נרצחו בבית בכפר עזה. 

עומרי אלמוג, שארבעה מבני משפחתו מכפר עזה נחטפו מביתם, סיפר לקראת הריצה: "אני חושב על חן אחותי, שהפכה לאלמנה, לאם שכולה והיא חטופה עם שלושה ילדים, בתוך הרצועה הזו, אני מנסה לשדר לה כוחות אבל הסיפור הזה הוא מעבר לכל דמיון. אני לא יודע מה היא יודעת, אני יודע שהיא לביאה".

בריצה שהתקיימה אתמול בנשר ליוו את עומרי ואת משפחות החטופים גם מיה קלה בנצור, נועה לסרי, ניתאי חסון, עמיעד ליפמן ועדי דוייטש.

מאות אנשים רצים למען החטופים

קרדיט לסרטון: גיא דר, שוונג. 

אסור לפספס
נגןכמה כסף משלם ליאו מסי לספר האישי שלו?
כמה כסף מרוויח הספר האישי של ליאו מסי?
נגןספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
ספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
נגןלמה סון סירב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
למה סון סרב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
נגןהכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
הכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
/* LAST / NEXT ROUNDs */