יום שבת, 02.03.2024 שעה 22:20

בשל המצב: וינגייט דחה את סגירת מועדון המנויים

המכון הודיע כי האריך את קיומם של המנויים בשלושה חודשים נוספים והוא ייסגר עד אפריל בגלל המלחמה, ובאופן תמוה הודיע איך הם יוכלו להגיע גם בהמשך

|
מכון וינגייט (מערכת ONE)
מכון וינגייט (מערכת ONE)

מכון וינגייט אומנם הודיע על סגירת מועדון המנויים עד לסוף השנה, אך בעקבות המצב הביטחוני הוחלט לדחות זאת בשלושה חודשים. כמו כן, כתוצאה מלחץ שהופעל על ראשי מכון וינגייט שלא לסגור את מועדון המנויים, נמסרה להם הודעה כי חריגה על כך שהמכון הלאומי יאפשר למנויים להיכנס בשעריו בכל זאת ולהשתמש במתקנים ב”מסגרת של חוגים”.

למנויים נשלח מכתב שמסביר כי בשנים האחרונות מדינת ישראל החליטה לתאגד את המכון ולהקצות את כלל משאביו לקידום ופיתוח הספורט ההישגי בישראל. בעקבות זאת, הוחלט “להקצות את כל הקשב, המשאבים והתשומות של המכון להגשמת אותם היעדים, ובמסגרת זו, גם על הפסקת הפעילות של מועדון הספורט למנויים, החל מיום 1 בינואר 2024”.

אלא שכעת נמסר למנויים כי “התאריך המתוכנן להפסקת הפעילות היה אמור להיות 31 בדצמבר 2023, אך עקב המצב המדיני בטחוני לאור בקשת המנויים התאריך נדחה ל-31 במרץ 2024. לא תערכנה דחיות נוספות, נא היערכותכם המתאימה לאיתור חלופות”.

אצטדיון האתלטיקה במכון וינגייט (באדיבות המכון)אצטדיון האתלטיקה במכון וינגייט (באדיבות המכון)

סגירת מכון וינגייט למנויים היא החלטה שהתקבלה על ידי המדינה לאחר שהמנויים הפריעו לעיתים לפעילות השוטפת של הספורטאים האולימפיים, כפי שקרה באימון של השחיינית אנסטסיה גורבנקו אליו נכנס אדם מבוגר שהפריע לה במסלול או כפי שקרה כאשר אזרחים נכנסו לג’קוזי בו היו אמורות לשבת ספורטאיות צעירות, כך שבעיני רבים זו הייתה החלטה מוצדקת. אלא שכעת ההנהלה הודיעה באופן תמוה כי מכון וינגייט עדיין יארח את המנויים בתחומו, כך שהם יוכלו להגיע אליו במסגרת של חוג.

במכתב למנויים הודיע המכון: “המכון ער בהחלט לזיקה הסנטימנטלית, החברתית והמקצועית, לעיתים רבת השנים, של ציבור המנויים למכון ולפעילות שמתרחשת במסגרתו. לכן, חרף ההחלטה שהתקבלה, איתר המכון מתכונת שבאמצעותה יוכלו ציבור המנויים להמשיך ליהנות ממתקני המכון, ללא שימוש בבריכה ובחדר הכושר. בשבועיים הקרובים תפורסם טבלת החוגים שמוצעת במכון. בזמן הקרוב, המכון יערוך עבורך פנייה אישית על מנת לאפשר הסבת המנוי, למנוי חוגים המתואר, או לחילופין, להסדרת ההסדרים הכספיים”.

אסור לפספס
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
נגןרונאלדו השועה למשחק אחד אחרי שהתגרה בקהל
בסעודיה זועמים על הפרובוקציה של רונאלדו
נגןויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
ויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
/* LAST / NEXT ROUNDs */