יום שבת, 02.03.2024 שעה 22:19

תומאס באך: סימפתיה עם הקורבנות בישראל

יו"ר הוועד האולימפי דיבר במסע"ת במומבאיי על המצב בארץ: "אנחנו בקשר עם יו"ר ומנכ"ל הוועד האולימפי בישראל, יעל ארד עדכנה אותנו לגבי פעילותה"

|
תומאס באך (ראובן שוורץ)
תומאס באך (ראובן שוורץ)

לראשונה מאז פרוץ המלחמה עם מתקפת הטרור הרצחנית של חמאס, היום (שישי) נשיא הוועד האולימפי תומאס באך דיבר במסיבת עיתונאים שהתקיימה במומבאיי על המצב בישראל. זאת בהמשך להצהרה של דובר הארגון, מארק אדאמס, אמש.

תומאס באך, נשיא הוועד האולימפי העולמי, אמר: “חברי הוועד האולימפי העולמי הביעו את הרגשות העזים שלהם למה שקורה בישראל, כבר בערב שקדם לישיבה של הוועד המנהל כאן בהודו. הבענו את הסימפתיה העמוקה שלנו עם הקורבנות החפים מפשע של האלימות האיומה הזאת. זה המשיך גם בתחילת ישיבת הוועד המנהל אתמול בבוקר”.

באך הוסיף: “אנחנו נמצאים בקשר כבר מהיום הראשון של התקרית עם היו”ר והמנכ”ל של הוועד האולימפי בישראל (יעל ארד וגילי לוסטיג, א.מ) והיה לנו קשר גם עם חברים ואנשים שיש לנו קשרים פרטיים איתם בישראל בימים האחרונים. כעת היו”ר של הוועד האולימפי הישראלי נמצא פה במומבאיי במסגרת הכינוס של הוועד האולימפי הבינלאומי, כך שביומיים האחרונים היא עדכנה אותנו לגבי הפעילות שלה בתמיכה של הקהילה האולימפית בישראל”.

באך, יש לציין, נשאל האם היו דיונים בהנהלת הוועד האולימפי הבינלאומי והאם הם נרתמו לסייע לישראלים בעקבות המתקפה, אך הוא לא פירט באשר לכך.

אסור לפספס
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
נגןרונאלדו השועה למשחק אחד אחרי שהתגרה בקהל
בסעודיה זועמים על הפרובוקציה של רונאלדו
נגןויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
ויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
/* LAST / NEXT ROUNDs */