יום שבת, 24.02.2024 שעה 15:45

צפו: הרשקו ולניר הקדישו את המדליות למדינה

הג'ודאיות שזכו במדליות הכסף והארד באליפות אירופה במחווה יפה. הרשקו: "היה חשוב לזכות במדליה, במיוחד בשל המצב", לניר: "זה עבור כל העם המדהים"

|
שני הרשקו עם רז הרשקו, ענבר לניר והמדליות  (איגוד הג'ודו)
שני הרשקו עם רז הרשקו, ענבר לניר והמדליות (איגוד הג'ודו)

נבחרת הנשים של ישראל הביאה גאווה גדולה למדינה הערב (ראשון) באליפות אירופה בג’ודו שנערכה במונפלייה שבצרפת, כאשר ענבר לניר זכתה במדליית הארד בתחרות עד 78 ק”ג ורז הרשקו זכתה במדליית הכסף בתחרות מעל 78 ק”ג. זאת בנוסף לזכייה של גילי שריר אמש במדליית הכסף בתחרות עד 63 ק”ג.

מאמן נבחרת הנשים של ישראל, שני הרשקו סיכם: “אני שמח על יום תחרות מוצלח, ועל כך שנבחרת הנשים מסיימת עם שלוש מדליות באליפות אירופה. אני מאוד גאה בגילי, רז וענבר על המדליות היוקרתיות לנבחרת הנשים ולמדינת ישראל. אני מעריך מאוד את המאמצים שאיגוד הג’ודו הישראלי והאיגוד הצרפתי עשו כדי שנוכל להתחרות פה, הכי גאה בעולם לייצג את המדינה שלנו אותה אנחנו כל כך אוהבים – מדינת ישראל”.

רז הרשקו אמרה: “אני שמחה מאוד על מדליית הכסף השנייה ברציפות באליפות אירופה לצד האכזבה מקרב הגמר. זו לא המדליה לה ייחלתי אבל אין גאה ממני לעמוד כל קרב מחדש עם הדגל על החזה ולהניף את הדגל שלנו בכל מקום בעולם, זו הגאווה שלי וזו המשימה שלי. היה לי מאוד חשוב לזכות במדליה באליפות אירופה, במיוחד בהתחשב במצב בישראל, להראות לעצמי ולמדינה שאנו יודעים להילחם ולנצח גם כשקשה. אני רוצה להקדיש את המדליה לכל הנרצחים, לכל החטופים שאני מתפללת שיחזרו בשלום הביתה ולחיילי צה”ל וכוחות הביטחון שעובדים קשה ושומרים עלינו. אני רוצה להקדיש את המדליה לזכרו של יונתן גוטין ז”ל ולמשפחתו המדהימה שהם איתי בלב תמיד”.

שני הרשקו ומשה פונטי עם רז הרשקו, ענבר לניר והמדליות (איגוד הג'ודו)שני הרשקו ומשה פונטי עם רז הרשקו, ענבר לניר והמדליות (איגוד הג'ודו)

ענבר לניר הוסיפה: “אני גאה להניף את הדגל בכל הזדמנות ובמיוחד הפעם. להראות לכל העולם שאנחנו חזקים, ששום דבר לא יעצור אותנו. עוצמת החיים חזקה מהכל. זה לא מובן מאליו לזכות במדליה ואני שמחה שיכלתי לספק קצת חדשות טובות. אני אוהבת את המדינה הזאת יותר מהכל ואני שולחת חיבוק לכל העם המדהים הזה. שיחזירו את החטופים שלנו הביתה בשלום ושהחיליים יחזרו בשלום, אני מקדישה את המדליה הזאת לכולכם, לכל העם. כולנו ספגנו מהלומות קשות שזעזעו את המעגלים הקרובים שלנו. כולנו נצא מהתקופה הזאת מחוזקים ומאוחדים. המדליה הזאת היא חיבוק ממני אליכם, חיזוק קטן של חדשות טובות. שנדע ימים שקטים יותר”.

ענבר לניר ורז הרשקו אחרי אליפות אירופה
רז הרשקו על הפודיום (איגוד הג'ודו)רז הרשקו על הפודיום (איגוד הג'ודו)
ענבר לניר על הפודיום (איגוד הג'ודו)ענבר לניר על הפודיום (איגוד הג'ודו)
אסור לפספס
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
נגןרונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
רונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
נגןרק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
רק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
/* LAST / NEXT ROUNDs */