יום שלישי, 05.03.2024 שעה 00:00

פלצ'יק נפצע ולא עלה לקרב על מדליית הארד

הג'ודאי המוביל שנעצר בחצי הגמר, נאלץ לוותר על הקרב על המקום השלישי מול שראזאדישווילי הספרדי, אחרי החלטת הרופא שזיהה אצלו מתיחה ברצועות הברך

|
פיטר פלצ'יק (חגי מיכאלי)
פיטר פלצ'יק (חגי מיכאלי)

ביומה האחרון של אליפות אירופה בג’ודו במונפלייה, התחרו היום (ראשון) הנציגים הישראלים מהמשקלים הגבוהים שמנסים להשיג מדליה ולסיים על הפודיום. פיטר פלצ’יק, הג’ודאי המנוסה בן ה-31, היה אמור להתחרות על מדליית הארד אבל לא עלה לקרב בעקבות פציעה.

פלצ’יק נפצע במהלך התחרות ורופא של המשלחת הגרמנית אבחן מתיחה ברצועות בברך. אורן סמדג’ה, מאמן הנבחרת שנותר בארץ, קיבל את ההחלטה לא לשתפו. בעקבות כך הספרדי ניקולוז שראזאדישווילי זכה במדליה.

הג’ודאי, שמתחרה בקטגוריית משקל עד 100 ק”ג וזכה בתואר אלוף אירופה ב-2020 וזכה גם במדליית הארד באליפות העולם ב-2023, פתח עם ניצחון על דניאל מוקטה בעונשים בסיבוב הראשון. בהמשך פלצ’יק עלה לרבע הגמר אחרי קרב קשה מול אנטון סביצקי האוקראיני, כך שהמפגש ביניהם נגרר לניקוד זהב ובו הישראלי ניצח עם איפון.

ברבע הגמר, פלצ’יק ניצח את דניאל אייך השוויצרי בווזארי ועלה לחצי הגמר, אך נכנע בווזארי לאיליה סולאמנידזה הגאורגי במהלכו פלצ’יק נפצע ודימם. בעקבות זאת, הישראלי היה אמור להתחרות על מדליית הארד מול ניקולוז שראזאדישווילי הספרדי, אך כאמור נאלץ לוותר.

אסור לפספס
נגןרונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
רונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
נגןהג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
הג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
/* LAST / NEXT ROUNDs */