יום שני, 04.03.2024 שעה 22:44

רז הרשקו זכתה במדליית הכסף באליפות אירופה

אחרי שגברה על זפרי האיראנית ולחצה את ידה, וניצחה גם את ווקוביץ' וטבאנו, הג'ודאית הישראלית הפסידה בגמר לדיקו וסיימה כסגנית בפעם השנייה ברצף

|
רז הרשקו על הפודיום  (איגוד הג'ודו)
רז הרשקו על הפודיום (איגוד הג'ודו)

הישג נאה מאוד לג’ודאית הישראלית, רז הרשקו, בתחרות מעל 78 ק”ג באליפות אירופה במונפלייה, עם זכייתה הערב (ראשון), בפעם השנייה ברציפות במדליית הכסף באליפות. הרשקו פתחה את התחרות בסיבוב השני מול מחבובה בארברי זפרי, ג’ודאית שנולדה באיראן וכיום חיה בגרמניה ומתחרה במסגרת נבחרת הפליטים.

לאחר שלא הופיעה מול מקנזי וויליאמס האמריקאית בסיבוב הראשון של אליפות העולם האחרונה בדוחא, היה חשש כי לא תתייצב לקרב מול הישראלית, אבל היריבה האיראנית עלתה מול הרשקו והפסידה לישראלית תוך 16 שניות. השתיים לחצו יד בסיום. בהמשך הרשקו ניצחה גם את הלנה ווקוביץ’ הקרואטית באיפון ועלתה לחצי הגמר, שם היא פגשה את אסיה טבאנו האיטלקייה.

הרשקו עלתה ליתרון של ווזארי בחצי הגמר והצליחה להשיג עוד ניצחון בדרך לכרטיס לגמר והבטחת מדליה אירופית. היא ניסתה לזכות במדליית הזהב, אך בגמר נכנעה לאחר זמן קצר לרומן דיקו הצרפתייה, שזכתה במדליה אולימפית בטוקיו 2020 והערב הוכתרה לאלופת אירופה לעיני הקהל הביתי שדחף אותה. הרשקו הסתפקה במדליית כסף שנייה ברציפות – הישג מכובד ביותר.

שני הרשקו עם רז הרשקו, ענבר לניר והמדליות (איגוד הג'ודו)שני הרשקו עם רז הרשקו, ענבר לניר והמדליות (איגוד הג'ודו)
שני הרשקו ומשה פונטי עם רז הרשקו, ענבר לניר והמדליות (איגוד הג'ודו)שני הרשקו ומשה פונטי עם רז הרשקו, ענבר לניר והמדליות (איגוד הג'ודו)
אסור לפספס
נגןרונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
רונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
נגןהג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
הג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
/* LAST / NEXT ROUNDs */