יום חמישי, 22.02.2024 שעה 20:02

ארז יציין יום הולדת 12 בשבי, זו המחווה עבורו

מרגש: כמחווה לארז קלדרון, שאוהב לרכוב על אופניים, ונחטף לעזה יחד עם אביו עופר (רוכב מקצועי), תתקיים בוולודרום רכיבה משותפת ומרוץ וירטואלי

|
ארז קלדרון (פרטי)
ארז קלדרון (פרטי)

ארז קלדרון יציין מחר (חמישי) את יום הולדתו ה-12 בשבי של ארגון הטרור חמאס. ארז נחטף מביתו בקיבוץ ניר עוז ב-7 באוקטובר, יחד עם אביו עופר, רוכב אופניים מקצועי, ואחותו סהר בת ה-16. בנוסף, סבתו כרמלה ובת דודתו נויה נחטפו אף הן ונרצחו על ידי המחבלים.

הדס, אמו של ארז, סיפרה לעמותת Free Our Kids שאהבתו הגדולה של ארז היא רכיבה על אופניים כמו של אביו עופר שהוא רוכב מקצועי. בשל כך, הן רתמו את איגוד רוכבי האופניים בישראל שמיד הרימו את הכפפה ומחר בשעה 17:00 כמחווה ליום הולדתו של ארז בנוכחות אמו ומשפחתו כ-30 רוכבי הנבחרת האולימפית מכל הארץ ירכבו באולם הוולודרום שברמת החייל.

ארז קלדרון (פרטי)ארז קלדרון (פרטי)

ייערכו 12 סיבובים על קירות מסלול האופנים ובמקביל יוזנק גם מרוץ האופניים הווירטואלי אליו יזמינו כל רוכבי האופניים בישראל לעלות תמונה שלהם רכובים על האופניים לרשת, עם כיתוב של המשפט – ארז, מחכים לרכב יחד איתך, בצירוף ברכה אישית.

ארז קלדרון ואחותו סהר (פרטי)ארז קלדרון ואחותו סהר (פרטי)

דפנה לנג, יו"ר איגוד האופניים בישראל, אמרה: ״קיבלנו פנייה מ-free our kids על כך שארז קלדרון נחטף לעזה עם אביו ואחותו, כשארז יציין מחר יום הולדת 12. כמו כן, הבנו שארז אוהב מאוד לרכב על אופניים ומיד נרתמנו לציין את יום הולדתו”.

ארז קלדרון והמשפחה (פרטי)ארז קלדרון והמשפחה (פרטי)

“רוכבי נבחרת ישראל וכן בני נוער יגיעו לוולודרום, מסלול האופניים האולימפי שלנו בהדר יוסף, למפגן תמיכה למשפחת קלדרון וקריאה לשחרור במיידי את ארז, בני משפחתו וכל שאר החטופים. בנוסף לכך, אנו מצרפים את ארז ואביו עופר כחברי כבוד של האיגוד ומחר נעניק לנציגי המשפחה אופניים מקצועיים שימתינו לארז”.

אסור לפספס
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
נגןרונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
רונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
נגןרק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
רק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
/* LAST / NEXT ROUNDs */