יום ראשון, 03.03.2024 שעה 21:06

רוכבי הדרום וילדי המפונים ירכבו שוב בוולודרום

למען תושבי העוטף: ישראל פרמייר טק יזמה פעילות יוצאת דופן למפונים, במטרה להעניק להם מסגרת פעילות קבועה. באירוע יציינו את הרוכב תומר שפירר ז"ל

|
תחרות אופניים בתל אביב (שחר גרוס)
תחרות אופניים בתל אביב (שחר גרוס)

ביום רביעי, 15 לנובמבר, תארח קבוצת האופניים ״ישראל פרמייר טק״ בצוותא עם איגוד האופניים הישראלי פעילות אופניים יוצאת דופן למען ילדי העוטף המפונים וקבוצת הטריאתלטים הצעירים מישובי הנגב המערבי  - בוולודרום בתל אביב. 

ימים אחדים לאחר אסון 7 באוקטובר החל איגוד האופניים הישראלי ביוזמה אליה הצטרפה ״ישראל פרמייר טק״ וכן מתנדבים רבים מענף האופניים - להעניק לילדי העוטף המפונים בעשרות ישובים ברחבי המדינה הזדמנות לרכוב על אופניים במסגרת קלילה שתקל מעט על מצוקותיהם. חלקם עברו חוויות קשות והאופניים (רבים נגנבו, נבזזו או נשרפו) מעניקים להם רגעים של אושר צרוף. אלפים נטלו חלק במיזם עד כה. 

ביום רביעי יחל השלב הבא בפרויקט שבמסגרתו יפתח הוולודרום את שעריו בפני בני נוער מהעוטף שפונו לתל אביב והחלו ללמוד במסגרות חינוכיות בעיר. המטרה היא להעניק להם מסגרת פעילות קבועה במתקן אופניים מהטובים בעולם שבנה על ידי סילבן אדמס ועירית תל אביב. החזון הוא שהוולודרום יארח מעתה באופן קבוע את ילדי המפונים מכל רחבי הארץ.

לאירוע ההשקה של הפרויקט יגיעו  רוכבים צעירים ונשים מקבוצת ״עוטף עזה״ (שמאז האסון שינתה את שמה ל״עוטף ישראל״) אשר חלקם נקלע באותה שבת ארורה למארבי ארגון הטרור חמאס, וכמה מהם אף נפצעו. התקווה היא שלא רק יחזרו לרכוב כקבוצה במהרה אלא ישתלבו בהדרכות בפעילויות למען ילדי העוטף שיתקיימו בוולודרום ואף ישלבו אימונים בוולודרום בעצמם במהלך האירוע - עם רוכבי נבחרת ישראל. 

באירוע ייקחו חלק גם יו״ר איגוד האופניים דפנה לאנג, מייסד קבוצת ״סייקלינג אקדמי״ רוני בר און, וראש קבוצת ״עוטף עזה״ יוסף למדן. במסגרת האירוע יצוין גם זכרו של רוכב אופניים תומר שפירר שנהרג כשהוא לובש את חולצת קבוצתו האהודה ״ישראל פרמייר טק״ בבוקר השביעי באוקטובר. באותו יום נהרגו שישה רוכבים. אביו של תומר ז״ל, יורם שפיר,ר יגיע לאירוע וכן כמה מחבריו לקבוצת האופניים בדרום. הארוע יתחיל ב-16:30 בוולודרום על שם סילבן אדמס בתל אביב. 

אסור לפספס
נגןהג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
הג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
נגןרונאלדו השועה למשחק אחד אחרי שהתגרה בקהל
בסעודיה זועמים על הפרובוקציה של רונאלדו
/* LAST / NEXT ROUNDs */