יום שני, 04.03.2024 שעה 23:06

הילד שענף האופניים חיכה לו חוזר משבי חמאס

מרגש: ארז קלדרון בן ה-12, שנחטף מביתו בקיבוץ ניר עוז, יחד עם אביו עופר, רוכב אופניים מקצועי, משוחרר יחד עם אחותו סהר בת ה-16. האב נשאר בשבי

|
ארז קלדרון (רדאד ג'בארה)
ארז קלדרון (רדאד ג'בארה)

כחלק מעסקת הפסקת האש במלחמה עם החמאס, ארגון הטרור משיב הערב (שני) חלק מהחטופים הישראלים שישובו לארץ, כשאחד מהם הוא הילד שכל ענף האופניים הישראלי חיכה שישוב – ארז קלדרון בן ה-12.

ארז נחטף מביתו בקיבוץ ניר עוז ב-7 באוקטובר, יחד עם אביו עופר, רוכב אופניים מקצועי, ואחותו סהר בת ה-16. סהר גם היא חוזרת עם ארז לישראל בעסקה, בעוד שאביהם עופר נשאר בשבי החמאס. בנוסף, סבתו כרמלה ובת דודתו נויה נחטפו אף הן ונרצחו על ידי המחבלים.

אהבתו הגדולה של ארז היא רכיבה על אופניים כמו של אביו עופר שהוא רוכב מקצועי, ובעקבות כך איגוד רוכבי האופניים בישראל חגג לפני חודש את יום הולדתו ה-12 של ארז במתחם הוולודרום שבתל אביב. לצורך חגיגת יום ההולדת שנערך אז, התקבצו רוכבים ישראלים רבים, ביניהם רוכבי נבחרת ישראל הבוגרים ורוכבי נבחרת הנוער לרכיבה של 12 סיבובים כמספר שנות חייו.

ארז קלדרון (פרטי)ארז קלדרון (פרטי)

על האהבה לאופניים אמרה אז ל-ONE אימו של ארז, הדס: “אבא שלו התחיל עם זה לפני די הרבה שנים. הוא התחיל לרכב עם אופניים מקצועיות והצטרף גם לקבוצה מקצוענית שהיא מעין קבוצת תמיכה מאוד עוטפת. הם טסים לפחות פעמיים בשנה לכל מיני מקומות בחו״ל. זה משהו שנתן תמיד לעופר המון כוח ואנרגיה”.

עוד הוסיפה אימו של ארז: “הוא העביר את האהבה הזאת לילדים שלו ולארז במיוחד. ארז התחיל ללמוד בחוג מקצועי של אופניים והוא רוכב באיזורים של בארי, מרחף לו בין ההרים. הוא ילד מאוד אנרגטי שאוהב להוציא מרץ: לרכב על אופניים ועל סוסים ולשחק כדורגל. ילד נורמלי”.

ארז קלדרון (פרטי)ארז קלדרון (פרטי)
רוכבים בשביל ארז קלדרון (רדאד ג'בארה)רוכבים בשביל ארז קלדרון (רדאד ג'בארה)
אסור לפספס
נגןרונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
רונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
נגןהג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
הג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
/* LAST / NEXT ROUNDs */