יום רביעי, 28.02.2024 שעה 05:37

מיכאל הורוביץ' ישמש כמנכ"ל איגוד ההוקי קרח

בסיומו של הליך ההבראה שעבר הארגון, מונה הורוביץ' בן ה-35: "אחת המטרות שהצבתי לעצמי היא פיתוח הענף בקרב נשים, בעתיד הקרוב יתווספו עוד מתקנים"

|
מיכאל הורוביץ' (קרדיט לצילומים: נאור מרק oneice arena)
מיכאל הורוביץ' (קרדיט לצילומים: נאור מרק oneice arena)

ביום חם נבחר מנכ”ל צעיר לאיגוד מתחדש. האיגוד החדש של ההוקי קרח בישראל מינה היום (שלישי) את מיכאל הורוביץ’ בן ה-35 לכהן בתפקיד המנכ”ל - בסיומו של הליך ההבראה שעבר הארגון.

איגוד ההוקי קרח עבר תהליך של התחדשות, לאחר שלפני כשנה בית המשפט מינה לאיגוד את המפרק עו”ד שלמה נס, שפיזר את ההנהלה הקודמת, הבריא את האיגוד ומינה לו הנהלה חדשה שהחלה לפעול לפני בחודשים האחרונים.

בימים אלה מסיים המפרק את תפקידו והאיגוד יוצא לדרך חדשה, עם מינוי של הורוביץ’, תושב השרון, בעל תואר ראשון בניהול ספורט עם התמחות באימון ואימון הוקי קרח מאוניברסיטת הגה-הליה, בהלסינקי, פינלנד. בתפקידו האחרון עמד בראש האקדמיה להוקי קרח של קבוצת Oneice Arena הפועלת במושב תנובות, האקדמיה הגדולה בישראל הכוללת כ-500 ספורטאים פעילים.
 
להורוביץ’ יש גם רקע עשיר באימון, הרי שהיה בעברו עוזר המאמן של קבוצת הנשים של אוניברסיטת אוהיו בליגת המכללות הבכירה בארה”ב ועוזר מאמן של קבוצת נוער בפינלנד. בארץ, היה מאמן ראשי של נבחרת הוקי הגלגליות אשר זכתה במקום הראשון באליפות אירופה בשווייץ 2018 ונבחרת הוקי קרח שסיימה במקום שלישי בטורניר של מועדונים מובילים בסקנדינביה, שוודיה 2022.

מיכאל הורוביץ' (קרדיט לצילומים: נאור מרק oneice arena)מיכאל הורוביץ' (קרדיט לצילומים: נאור מרק oneice arena)

לפני מינוי לתפקיד המנכ”ל הורוביץ’ ניהל את נבחרת הגברים עד גיל 20 שזכתה במדליית הכסף לפני מספר חודשים באליפות העולם דרג ג’ ובעקבות כך, זכתה ישראל באירוח האליפות בדרג ב’ אשר תתקיים בתנובות בחודש ינואר 2024.
 
הורוביץ’ מסר: “אני מודה להנהלת האיגוד החדשה שנתנה בי אמון ובחרה אותי לתפקיד. יש לנו אתגר לא פשוט להבריא את ענף ההוקי קרח בישראל ולהוציא אותו לדרך חדשה. יש בארץ פוטנציאל גדול לענף והרבה מאוד אנשים ישרים וטובים שכל עניינם הוא קידום ופיתוח הספורט היפה הזה. אחת המטרות שהצבתי לעצמי היא פיתוח הענף גם בקרב נשים. אני מקווה שנצליח לצרף אלינו גם חברות מסחריות אשר יבינו שאפשר לפתח כאן ענף ספורט מוביל, דווקא במדינה חמה כמו שלנו”.

עוד הוסיף הורוביץ’: “בעבר ההוקי סבל מניהול לא מספיק איכותי שהביא את האיגוד עד כדי פירוק. נוסיף לזה את העובדה שלא היה מספיק קרח בישראל ונקבל את כל הסיבות לכך שהענף לא התפתח. היום, בנוסף להנהלת האיגוד החדשה שהחלה לפעול יש גם שיפור ותוספת במתקני קרח ובעתיד הקרוב יתווספו עוד מתקנים, דבר שיסייע לנו לפתח את הענף ולהביא אותו לשיאים חדשים”.

אסור לפספס
נגןכמה כסף משלם ליאו מסי לספר האישי שלו?
כמה כסף מרוויח הספר האישי של ליאו מסי?
נגןספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
ספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
נגןלמה סון סירב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
למה סון סרב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
נגןהכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
הכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
/* LAST / NEXT ROUNDs */