יום ראשון, 03.03.2024 שעה 20:57

המשטרה חוקרת את מותו של שחקן על המגרש

שחקן ההוקי, אדם ג'ונסון, דימם למוות אחרי שיריב שיסף את גרונו עם הלהב של המחליקיים. זה הוגדר כ"תאונה משוגעת", אך בלשים בודקים אם זה היה מכוון

|
פיטסבורג בדקת דומיה לזכר אדם ג'ונסון (רויטרס)
פיטסבורג בדקת דומיה לזכר אדם ג'ונסון (רויטרס)

המשטרה באנגליה חוקרת בימים אלה את מותו הטרגי של אדם ג'ונסון בגיל 29. חלוץ נוטינגהאם פאנתרס מליגת ההוקי קרח הבריטית מצא את מותו בתקרית מזעזעת בסוף השבוע האחרון במה שהוגדר על ידי קבוצתו בתור "תאונה משוגעת", זאת אחרי שמאט פטגרייב בן ה-31 משפילד סטילרס שיסף את גרונו של ג'ונסון עם הלהב של המחליקיים שלו.

האירוע התרחש כשג'ונסון התקדם לעבר שער היריבה ואז פטגרייב נכנס בו בעוצמה והוסיף בעיטה לעבר הגרון של החלוץ, שהחל לדמם על הקרח. שחקנים הקיפו את ג'ונסון בניסיון לעצור את הדימום והוא נלקח לבית החולים, אבל שם נקבע מותו. כידוע, הוקי קרח הוא אמנם משחק אגרסיבי במיוחד, אבל גם בסטנדרטים שלו מדובר במהלך חריג מאוד בברוטליות שלו.

בעצם משטרת דרום יורקשייר מתמקדת בחקירה בבדיקה של האם הפגיעה הייתה מכוונת או לא. בלשים בחנו את התיעוד של האירוע, שוחחו עם עדים ועם מומחים, ובמשטרה אמרו שהחקירה "תיקח זמן מה, יש להימנע מספקולציות".

אוהדים וחבריו לקבוצה של ג'ונסון הניחו זרי פרחים ליד האולם של נוטינגהאם לזכרו וכדי להימנע מאירועים דומים בעתיד, התאחדות ההוקי באנגליה הודיעה שמעתה יהיה חובה על השחקנים להשתמש במגן צוואר בהוקי האנגלי. אגב, ג'ונסון שיחק בעברו בפיטסבורג פינגווינס מה-NHL והקבוצה מקדמת מהלך לשימוש במגן על הצוואר גם בליגת ההוקי האמריקאית.

אסור לפספס
נגןהג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
הג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
נגןרונאלדו השועה למשחק אחד אחרי שהתגרה בקהל
בסעודיה זועמים על הפרובוקציה של רונאלדו
/* LAST / NEXT ROUNDs */