יום שלישי, 05.03.2024 שעה 00:21

ג'וקוביץ' ניצח את אלקראס ועלה לגמר מול סינר

גדול עליו: הסרבי רשם 3:6, 2:6 על הספרדי והבטיח את מקומו בגמר אליפות סוף השנה בטורינו, יפגוש את האיטלקי, היחיד שניצח אותו בחודשים האחרונים

|
נובאק ג'וקוביץ' (רויטרס)
נובאק ג'וקוביץ' (רויטרס)

רק לפני מספר ימים נובאק ג’וקוביץ’ היה זקוק לחסדיו של יאניק סינר, שינצח את הולגר רונה וייתן לו את המקום בחצי הגמר. האיטלקי האיכותי עשה זאת והנה, בדיוק כמו בשלב הבתים, השניים ייפגשו שוב, רק שהפעם במעמד גמר אליפות סוף השנה בטורינו. הסרבי רשם 3:6, 2:6 קליל על קרלוס אלקראס וכעת רחוק ניצחון אחד מזכייתו השביעית בתחרות היוקרתית והשנייה ברציפות.

מאז אותו גמר ווימבלדון זכור, הג’וקר הסרבי כמעט בלתי ניתן לעצירה, היחיד שהצליח לנצח אותו הוא יאניק סינר. גם אלקראס, שניצח אותו בגמר ההוא בלונדון, הפסיד לו בגמר סינסינטי והערב גם בחצי הגמר בטורינו. מה שעבד בדשא של לונדון לא עבד באולם בטורינו, וקרליטו יסיים את השנה במקום השני עם גראנד סלאם אחד.

מוקדם יותר היום, סינר שנמצא בכושר שיא, גבר על דניל מדבדב לעיני הקהל הביתי הדוחף, שינסה לעזור לו גם בגמר הגדול מול נובאק. סינר לקח את הסט הראשון, מדבדב איזן, אך במערכה השלישית היה רק שחקן אחד על המשטח בטורינו, זה נגמר ב-3:6, 7:6(4), 1:6.

האיטלקי, שטרם זכה בגראנד סלאם במהלך הקריירה, ינסה לזכות בתואר היוקרתי בפעם הראשונה. ‘האיש והגזר’ הגיש היטב, סגר מצוין את הרשת ולמעשה לא נשבר אפילו פעם אחת מול אחד משחקני המשטח הקשה הטובים בעולם. כאמור, נובאק וסינר נפגשו בשלב הבתים והאיטלקי ניצח בתום שלוש מערכות, זה למעשה היה ההפסד היחיד של נובאק מאז חודש יולי.

אסור לפספס
נגןרונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
רונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
נגןהג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
הג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
/* LAST / NEXT ROUNDs */