יום חמישי, 22.02.2024 שעה 19:08

אלקראס התאושש מרצף הפסדים וניצח את רובלב

טורינו, הוא הגיע: אחרי 3 הפסדים, הספרדי הצעיר הרשים עם 5:7, 2:6 ושמר על סיכוי לעלות לשלב ארבעת האחרונים. מדבדב גבר על אלכסנדר זברב ועלה לחצי

|
קרלוס אלקראס (רויטרס)
קרלוס אלקראס (רויטרס)

אחרי שלושה הפסדים רצופים, כולל אחד גם כאן באליפות סוף השנה, קרלוס אלקראס סוף סוף השיג ניצחון. הכוכב הספרדי, שכבר לא יסיים את 2023 בפסגת הדירוג, ניצח היום (רביעי) את אנדריי רובלב עם 5:7, 2:6 תוך שעה ו-15 דקות בלבד וחגג את ניצחונו הראשון בטורינו.

אחרי שהפסיד לאלכסנדר זברב וכדי לשמור על סיכוי להגיע לחצי הגמר של התחרות היוקרתית של סוף השנה, הספרדי הראה שוב כמה כישרון יש לו, אך המפתח כדי להתקרב בכלל לשלושת הגדולים הוא כמובן יציבות, מה שהוא היה רחוק מלהציג מאז הזכייה בווימבלדון.

קרלוס אלקראס (רויטרס)קרלוס אלקראס (רויטרס)

קרליטו הגיש יוצא מן הכלל (לקח 94% כשההגשה הראשונה שלו נכנסה), סיים נהדר ליד הרשת (10/10) וגם השיג 19 ווינרים מול 14 של יריבו הרוסי, שכבר לא יהיה בשלב ארבעת האחרונים עם הפסדו השני מתחילת הטורניר באולם שבטורינו.

במשחק השני של היום היה זה דניל מדבדב, שהבטיח את מקומו בשלב חצי הגמר אחרי 6:7(7), 4:6 על אלכסנדר זברב בתום שעה ו-47 דקות. המדורג 3 בעולם מרוסיה (0:4 בסטים) ידע להתעלות בנקודות המכריעות ולצאת עם ידו על העליונה למרות משחק כלל לא רע של הגרמני, שלקח שני סטים מול שלושה שהפסיד מתחילת התחרות הנוצצת.

אסור לפספס
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
נגןרונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
רונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
נגןרק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
רק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
/* LAST / NEXT ROUNDs */