יום רביעי, 28.02.2024 שעה 04:40

דניאל ברנס זכתה בטורניר היוקרתי במיורקה

יש עתיד: הטניסאית הצעירה ניצחה את התחרות היוקרתית עד לגילאי 12, בזוגות היא נעצרה רק בגמר. אבי פרץ שיתף: "קצת שמחה בימים האפלים שאנחנו חווים"

|
דניאל ברנס  (איגוד הטניס)
דניאל ברנס (איגוד הטניס)

הישג נהדר לדניאל ברנס – זכתה היום (שבת) בטורניר ‘טניס יורופ’ שהתקיים השבוע באקדמיית רפאל נדאל במיורקה, אליו הוזמנו בכירי השחקנים והשחקניות בגילאי 12 באירופה. דניאל סיימה את שלב הבתים של הטורניר במקום הראשון, לאחר מכן גברה ברבע הגמר על שחקנית מגרמניה, כאשר אתמול בחצי הגמר על שחקנית מלטביה. רגע השיא היה היום במשחק הגמר, כאשר ניצחה את מייגן נייט מבריטניה אחרי 5:7 7:6 10:12.

גם בטורניר הזוגות דניאל הרשימה, כאשר הגיעה עם שותפתה הצרפתייה לגמר. אופיר מנהרדט גם היא לקחה חלק בטורניר והייתה קרובה מאוד להעפיל לשלב רבע הגמר (שני ניצחונות והפסד בסופר טייברייק בשלב הבתים). ההישג היום מתווסף להישג הנהדר של נבחרת בנות 12 (ברנס, מנהרדט ודניאל בלושטיין) אשר זכו בתואר אלופות אירופה רק בחודש אוגוסט האחרון.

יו״ר איגוד הטניס הישראלי, אבי פרץ, אמר: “קצת שמחה בימים האפלים שאנחנו חווים, עקבנו בלחץ ובמתח אחרי כל ימי התחרות. מדובר בתחרות הכי חזקה באירופה, המסכמת את שנת הפעילות עם השחקנים הבולטים ביותר. דניאל ייצגה אותנו בכבוד עם הזכייה הזו ביחידים והגעה לגמר זוגות. כל הכבוד לכל משפחת ברנס על האמון וההשקעה האינסופית, בלי המעטפת שלהם זה לא היה קורה”.

“אנחנו מבטיחים לנסות ולהמשיך להשקיע ולחבר בין הגורמים. כל הכבוד גם לאופיר מנהרדט אשר השתתפה בטורניר והייתה קרובה מאוד להעפלה לרבע הגמר. טניס אירופה והמנכ״ל תומס האמל הם ידידי אמת של ישראל הן בימים רגילים ובייחוד בימים אלו, אנחנו נמצאים בקשר רצוף ויום יומי והם נענים לכל בקשה שלנו, קטנה כגדולה. האמל הבטיח עוד לפני שלב חצי הגמר כי דניאל תזומן לשבוע אימונים, הכל כלול למועדון של פטריק מוראטוגלו ללא תשלום. אנו מתחייבים להמשיך במאמצנו לעזור ולקדם את כלל השחקנים המוכשרים והמצטיינים שלנו”.

תומס האמל (איגוד הטניס)תומס האמל (איגוד הטניס)

מנכ״ל טניס יורופ, תומס האמל, סיפר: “זה אירוע השיא של גילאי 12 באירופה, אליו מגיעים שחקני העילית של אירופה. היה לנו כאן השבוע פסטיבל שלם שכלל הרצאות, סשן שאלות-תשובות עם טוני נדאל, ביקור במוזאון של נדאל וכמובן המון משחקים ברמה מאוד גבוהה. השחקנים קיבלו תנאים של מקצוענים לאורך כל השבוע וכמובן היום במשחקי הגמר עם שופט כסא, קוונים ואוספי כדורים”.

“ההישג של דניאל הוא יוצא מן הכלל, לא ראינו הישג כזה של שחקן או שחקנית ישראלים בעשר השנים האחרונות, הרמה של משחק הגמר הייתה מאוד מרשימה וזו בהחלט בשורה מעודדת לעתיד הטניס בישראל. אנו בקשר רציף ומאמינים בהנהגת איגוד הטניס בישראל, יש לנו יחסים קרובים מאוד ואנחנו מנסים לסייע איפה שאפשר”.

אסור לפספס
נגןכמה כסף משלם ליאו מסי לספר האישי שלו?
כמה כסף מרוויח הספר האישי של ליאו מסי?
נגןספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
ספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
נגןלמה סון סירב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
למה סון סרב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
נגןהכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
הכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
/* LAST / NEXT ROUNDs */