יום חמישי, 22.02.2024 שעה 20:13

"מתרגלת ללוק": קורזיץ העלתה תמונה במראה חדש

מעוררת השראה: אלופת העולם ארבע פעמים בגלישת רוח, שחשפה לפני כחודש כי הוא חולה במחלת הסרטן, שיתפה תמונה חדשה לאחר הטיפולים הכימותרפיים

|
לי קורזיץ  (לירון לוי)
לי קורזיץ (לירון לוי)

רק לפני חודש לי קורזיץ חשפה כי היא חולה במחלת הסרטן. גולשת הרוח, שזכתה בעבר לא פחות מארבע פעמים באליפות העולם, גרמה למדינה שלמה להחזיק אצבעות למענה והיום (חמישי) היא פרסמה תמונה חדשה מבית החולים.

קורזיץ, שעוברת טיפולים כימותרפיים, פרסמה ברשתות החברתיות תמונה שלה עם ה”לוק חדש”, כשראשה מגולח, כמובן כחלק מתופעות של אותם הטיפולים הכימותרפיים. כזכור, מיד לאחר הפוסט הכואב שפרסמה בחודש יולי, נפתח קמפיין מימון המונים לצורך מימון הטיפול במחלה הקשה. 

לי קורזיץ (אינסטגרם)לי קורזיץ (אינסטגרם)

קורזיץ שיתפה על מצבה בפוסט שכתבה בסוף חודש יולי: “מעל המיטה שלי בחדר השינה יש תמונה עם גל של חורף ועוצמה של ים, למטה כתוב: החיים לא נמדדים במספר הנשימות שאנחנו נושמים אלא במספר הרגעים עוצרי הנשימה… אני מרגישה ברגע עוצר נשימה. לא מספיקה לענות להודעות, טלפונים, רשתות חברתיות. בכנות, גם לא מצליחה למצוא אצלי את הפניות הרגשית לכך. ובכל זאת, חשוב לי להגיב לחיבוק העצום שאני מקבלת מכם בימים האחרונים”.

עוד הוסיפה קורזיץ: “אנשים יקרים, אתם כל כך מרגשים ומחזקים אותי, מי שמכיר אותי יודע כמה קשה לי לבקש ולקבל עזרה, בכל תחום אי פעם בחיי… עם אופי של ספורטאית ניסיתי לעבור את השנה הלא פשוטה הזאת. ארבעה ניתוחים מסובכים זה החלק הקל, החזרה כל פעם למצב שיקומי כבר היה יותר מידי התמודדות לבד עם הגוף והנפש”.

אסור לפספס
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
נגןרונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
רונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
נגןרק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
רק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
/* LAST / NEXT ROUNDs */