יום שני, 04.03.2024 שעה 23:57

מרגש: אירוביץ' התגייס למלחמה - וזומן לנבחרת

שחקן מחזיקת הגביע בכדוריד הפועל אשדוד התגייס, המאמן פרנקל: "החלטנו לזמן אותך, אתה ראוי". השחקן התרגש: "כיף לקבל הודעה כזו, מקווה שנשוב מהר"

|
פיליפ אירוביץ'  (פרטי)
פיליפ אירוביץ' (פרטי)

מרגש. בין מאות אלפי הלוחמים בחזית הדרום והצפון, חלקם כמובן ממשפחת מהכדוריד, נכלל גם פיליפ אירוביץ', שחקנה של הפועל אשדוד, מחזיקת גביע המדינה. אירוביץ' המוכשר, שחקן פינה, שגדל בהפועל קריית אונו ושיחק בנבחרות הצעירות, עשה הפסקה מהכדוריד לטובת שירות קרבי.

במהלך העונה שעברה, הוא עשה כאמור קאמבק שהחל בקבוצת המשנה של אשדוד בליגה הלאומית, ונמשך עם יכולת מצוינת בפתיחת העונה הנוכחית, זו שנעצרה בשל המצב הביטחוני. היא לא נעלמה מעיניו של המאמן הלאומי הנכנס סער פרנקל, שגם זימן את אירוביץ' לסגל נבחרת ישראל ועשה זאת בפנייה מרגשת. 

"היי פיליפ, מה שלומך גיבור? אני יודע שגויסת למילואים, עלית על מדים, ואתה עכשיו בחזית עם חבריך לנשק", כתב לו סער פרנקל. "רק שתדע שעוד לפני שפרצה המלחמה, אני וצוות הנבחרת החלטנו לזמן אותך לנבחרת. אתה ראוי ובכושר מצוין. עם פרוץ המלחמה, הזימון מקבל חוזק נוסף ובעזרת השם המלחמה תסתיים, ישראל תנצח, ואתה תעלה על מדים כחול-לבן, לייצג את המדינה בנבחרת ישראל בכדוריד. שמור על עצמך, וגאים בך מאוד. אל אל ישראל".

פיליפ אירוביץ' (הפועל אשדוד)פיליפ אירוביץ' (הפועל אשדוד)

אירוביץ', שנחשף להודעה שעות רבות אחרי שנשלחה, התרגש והשיב: "אהלן סער, איזה כיף לקבל הודעה כזאת במיוחד בתקופה כזאת. תודה רבה על ההזדמנות! ובעזרת השם המלחמה תיגמר בקרוב ונוכל לחזור למגרשים. גם עם אשדוד וגם עם הנבחרת".

כעת נותר להמתין להחלטת האיגוד האירופי לבקשה לדחות את צמד המשחקים מול לוקסמבורג (שנקבעו ל-1 ו-5 בנובמבר), בעקבות מצב הלחימה. איגוד הכדוריד מסר: “האיגוד שולח חיזוק ותמיכה לכלל הלוחמים והלוחמות - לכו לשלום ושובו בשלום - יחד ננצח”.

אסור לפספס
נגןרונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
רונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
נגןהג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
הג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
/* LAST / NEXT ROUNDs */