יום חמישי, 22.02.2024 שעה 20:43

נבחרת הנשים בכדורמים זכתה לקבלת פנים חגיגית

הנבחרת, שסיימה במקום העשירי באליפות העולם וקבעה הישג היסטורי, הגיעה למשרדי הוועד האולימפי. יעל ארד: "התהליך הספורטיבי שעברתן הוא מדהים"

|
נבחרת הנשים בכדורמים  (הוועד האולימפי)
נבחרת הנשים בכדורמים (הוועד האולימפי)

נבחרת הנשים של ישראל בכדורמים הגיעה היום (שלישי) לקבלת פנים במשרדי הוועד האולימפי בתל אביב, זאת לאחר שסיימה במקום העשירי באליפות העולם שנערכה ביפן לפני כשבועיים, מה שקבע הישג היסטורי. קבלת הפנים נערכה במעמד יו"ר הוועד האולימפי יעל ארד, מנכ"ל הוועד האולימפי גילי לוסטיג ויו"ר איגוד הכדורמים רויטל גלוסקא כהן. 

יעל ארד אמרה: "אנחנו שמחים לארח אתכן כאן. התהליך הספורטיבי שעברתן הוא מדהים. מעט אנשים זוכים לחוות תהליכים כאלה. אני רוצה לברך את המאמן דימיטריס מברוטאס על ההישג, ואת רויטל יושבת ראש האיגוד שמגיעה לה כל ההערכה על הצבת המטרות והשגתן. רויטל סוחפת אחריה את כל המערכת וזה מעורר השראה".

ארד הוסיפה: "זה דבר נדיר להיות בין הכי טובות בעולם ואתן שם. כל ניסיון שאתן צוברות בדרך הוא אדיר ואנחנו אתכן בדרך הארוכה. אני מאחלת לכן בהצלחה רבה".

מנכ"ל הוועד האולימפי גילי לוסטיג ציין: "לסיים במקום העשירי בעולם זה הישג בלתי נתפס. אין אף נבחרת כדור היום שיכולה להתגאות בהישג כזה. יש לכן מטרות גדולות לפניכן. אנו מקווים שכמה שיותר מכן תגענה לשחק בקבוצות בחו״ל ומאחלים לכן הרבה בהצלחה".

יו"ר איגוד הכדורמים רויטל גלוסקא כהן מסרה: “אני מודה מאוד על ההזמנה של הוועד האולימפי. התמיכה הכספית הנוספת היא מרגשת ולא מובנת מאליה, אנו שמחים על העזרה של הוועד מאחורי הקלעים בכל התחומים. יש לנו הרבה מה לעשות ברמה העולמית, לקראת אליפות אירופה בישראל ולאחריה בתקווה אליפות עולם נוספת. יש לנו צוות ברמה הגבוהה ביותר, כולל מאמן הנבחרת דימיטריס מברוטאס שבעקבות המלצת הוועד האולימפי והיחידה לספורט השגי, חתם עבורו אתמול שר הספורט מיקי זוהר על מכתב המלצה לקבלת אזרחות ישראלית". 

בינואר 2024 תתקיים בישראל אליפות אירופה לבוגרים ולבוגרות בהשתתפות 16 נבחרות נשים ו-16 נבחרות גברים. מדובר באירוע ספורט הכדור הגדול בישראל אי פעם. המשחקים יערכו בבריכה הלאומית שבמכון וינגייט שתעבור התאמה לאירוע, כולל הגדלת מספר המושבים ל-3,000 מקומות.

אסור לפספס
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
נגןרונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
רונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
נגןרק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
רק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
/* LAST / NEXT ROUNDs */