יום רביעי, 28.02.2024 שעה 05:48

ליגת העל בכדורעף אמורה לחזור לפעילות ב-21.11

בתום ישיבה מיוחדת שערך האיגוד עם ראשי הענף, נקבע מועד החזרה של הליגה הבכירה לגברים. ליגת הנשים צפויה לחזור ב-24.11. וגם: מועד חלון העברות

|
יבגני באנוב בפעולה (ראובן שוורץ)
יבגני באנוב בפעולה (ראובן שוורץ)

ליגת העל בכדורעף אמורה לחזור לפעילות ב-21 בנובמבר, כך נקבע בתום ישיבה מיוחדת שערך איגוד הכדורעף עם ראשי הענף. כמו כן, נקבע מועד חלון ההעברות והרישום לשחקנים זרים, ונעשו צעדים לקראת הקבוצות עקב מצוקת שחקנים.

בישיבה שהוביל מ”מ מנכ”ל האיגוד, זוהר בר נצר, נקבע בהתאם להנחיות פיקוד העורף ומשרד התרבות ובספורט, כי ליגת העל לגברים תיפתח ב-21 בנובמבר וליגת העל לנשים ב-24 בנובמבר. לגבי הליגה הלאומית, הארצית, בליגות הנוער והנערות, נקבע כי הן יחזרו לאחר מכן, בשבוע הראשון של חודש דצמבר. 

כמו כן, באיגוד דנו בסוגיית השחרורים והבהירו כי נשלחה בקשה לאיגוד האירופי ולאיגוד העולמי להחזר כספי עבור אגרות ששולמו לשחרור שחקנים בינלאומיים, שם הודיעו כי קבוצה שתשחרר שחקן זר לפני פתיחת משחקי הליגה תקבל את מלוא האגרה על פי נוהל מסודר.

זוהר בר נצר (רדאד ג'בארה)זוהר בר נצר (רדאד ג'בארה)

באיגוד החליטו כי המועד האחרון לרישום זרים חדשים יהיה ב-15 בפברואר 2024 והמועד האחרון להחלפת זר יהיה ב-29 בפברואר. יש לציין כי בליגת העל לגברים ולנשים יש קבוצות כמו אשדוד ורחובות, כך שבאיגוד הכדורעף יהיו גמישים בעבודה מולם וינסו לעזור להן. בליגות הנמוכות ובנוער יש גם קבוצות מאשכול ושער הנגב, שלא ברור האם הן יפתחו את העונה.

עקב מצוקת שחקנים בליגות העל כתוצאה משחרור שחקנים זרים יתאפשר רישום כפול של שחקנים במגבלות, כך ששחקן מהליגה הלאומית או הארצית יוכל להירשם בקבוצה מליגת העל כתחליף לשחקן זר ששוחרר. במידה וייקלט בקבוצת ליגת העל שחקן זר חדש, ייגרע מקבוצת ליגת העל כרטיסו של שחקן הליגה הלאומית או הארצית. ועדת ליגה וגביע תדון במהלך העונה בבקשות ספציפיות של קבוצות לדחיית משחקים עקב סגל מצומצם ותתחשב בהן.

אסור לפספס
נגןכמה כסף משלם ליאו מסי לספר האישי שלו?
כמה כסף מרוויח הספר האישי של ליאו מסי?
נגןספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
ספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
נגןלמה סון סירב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
למה סון סרב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
נגןהכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
הכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
/* LAST / NEXT ROUNDs */