יום שני, 04.03.2024 שעה 22:17

אליפות ישראל בגלישת רוח תתקיים השבוע

חוזרים לפעילות בספורט הישראלי: איגוד השייט יקיים את התחרות בחוף הים של מכמורת עם אלופת העולם שחר טיבי שמתאוששת מפציעה. תיערך מחווה לחטופים

|
שחר טיבי (גל פרידמן)
שחר טיבי (גל פרידמן)

בצל המלחמה במדינה, הספורט הישראלי חוזר לפעילות. איגוד השייט יקיים השבוע את אליפות ישראל בגלישת רוח ובקייט פויל בחוף הים של מכמורת, כאשר במהלך האירוע הוא יערוך מחווה לחטופים ברצועת עזה עם כיסאות ריקים וסרטים צהובים.

התחרויות יתקיימו בימים רביעי עד שבת בחוף הים של מכמורת, כלומר במרכז הארץ שהוא אזור בו אין הגבלות על התקהלות. בתחרויות ישתתפו בכירי הספורטאים בדגמי ה-IQ פויל והקייט פויל, שהם הענפים החזקים ביותר בשייט הישראלי כיום.

באליפות ישראל בגלישת הרוח לגברים ישתתפו בין היתר תום ראובני, יואב כהן, יואב עומר, תומר ורדימון ודניאל בסיק תשתש. בגלישת הרוח לנשים יתחרו שחר טיבי, שרון קנטור, דניאלה פלג, מאיה מוריס, תמר שטיינברג ושחר רשף. בקייט פויל ישתתפו בין היתר גל צוקרמן, מיה אשכנזי ודור זרקה.

נבחרת הנשים של שחר צוברי, מהנבחרות המובילות בעולם שקטפה מדליות רבות בקמפיין האולימפי הנוכחי, קיימה שבוע של מחנה אימונים באילת כהכנה לאליפות ישראל ולאליפות העולם שבאופק. הנבחרת ירדה לדרום גם כדי להתאוורר מהמצב, אך זה קרה דווקא בשבוע בו נשמעו אזעקות בעיר הדרומית - ובכל זאת מחנה האימונים היה מצוין מבחינה מקצועית.

אלופת העולם הטרייה בגלישת רוח, שחר טיבי, נפצעה ברגלה במחנה אימונים שקיימה בסוף ספטמבר בצרפת, אבל היא מתאוששת מהפציעה וכבר חזרה לאימונים מלאים, כך שהיא אמורה להתחרות גם באליפות ישראל במכמורת בסוף השבוע ובאליפות העולם הקרובה בלנזרוטה בסוף ינואר שתכריע מי תהיה הנציגה האולימפית לפאריס 2024.

אסור לפספס
נגןרונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
רונאלדו ג'וניור זוכה באליפות עם אל נאסר
נגןהג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
הג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
/* LAST / NEXT ROUNDs */