יום שבת, 02.03.2024 שעה 22:59

שחר טיבי שיתפה: אחותי ניצלה מהטבח ברעים

אלופת העולם בגלישת רוח: "אחד מהרגעים הקשים בחיי". צוקרמן: "ירו על הבית של סבתא שלי". צפו בסרטון ההסברה של השייט הישראלי על אירועי 7 באוקטובר

|
שחר טיבי  (צילום: משה מנגן, איגוד השייט בישראל)
שחר טיבי (צילום: משה מנגן, איגוד השייט בישראל)

השייט הישראלי נרתם לסייע בהסברה ותוך כדי מתגלים סיפורים חדשים על הדרמה בה היו גולשי הרוח הישראלים במתקפת הטרור של חמאס שפתחה את המלחמה ב-7 באוקטובר. בין היתר, אלופת העולם בגלישת רוח, שחר טיבי, סיפרה כי אחותה הייתה במסיבה בקיבוץ רעים וניצלה.

חלפו כבר שלושה שבועות מאז הטבח הנורא של חמאס בשטח ישראל והיום (שישי) השייטים הישראלים פרסמו סרטון הסברה לעולם, בו חשפו מה עבר עליהם בימים האחרונים. כל זאת, בנוסף לתמיכה שלהם במפוני ישובי הדרום והצפון עם פעילויות שונות.

שחר טיבי, אלופת העולם הטרייה בגלישת רוח, סיפרה כי אחותה ניצלה מהטבח במסיבה ברעים: “חווינו משהו שמעולם לא חווינו במדינה שלנו. בקבוצה המשפחתית שלנו בוואטסאפ הבנתי שאחותי במרכזה של אחת ממתקפות הטרור הכי גדולות שישראל ראתה אי פעם. אני והמשפחה שלי לא הבנו איפה היא נמצאת ואם היא בטוחה או שהיא בדרכה למקום בטוח. זה היה אחד מהרגעים הכי קשים שחוויתי בחיי”.

השייט הישראלי נרתם על מנת לסייע בהסברה

תום ראובני, ששתיים מחברותיו נהרגו, שיתף: “כל אחד מאיתנו מושפע ממה קרה. שתיים מחברותיי לכיתה נרצחו במתקפת הטרור. הן היו שתי ילדות יפות ואהובות, שהיו אזרחיות תמימות”. 

גולשת הקייט פויל, גל צוקרמן, שהיא גם בתו של המנהל המקצועי של השייט הישראלי אלי צוקרמן, חשפה כי סבתה ניצלה בשדרות: “לא יכולתי להפסיק לחשוב על סבתי בת ה-97, שהייתה צריכה להישאר יותר מ-20 שעות בחדר בטוח שהיה קטן מאוד, כי טרוריסטים ירו על הבית שלה”.

תום ראובני ובת זוגו ססקיה סילס (גל פרידמן)תום ראובני ובת זוגו ססקיה סילס (גל פרידמן)
אסור לפספס
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
נגןרונאלדו השועה למשחק אחד אחרי שהתגרה בקהל
בסעודיה זועמים על הפרובוקציה של רונאלדו
נגןויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
ויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
/* LAST / NEXT ROUNDs */