יום חמישי, 22.02.2024 שעה 18:45

גמר ליגת הגלישה העולמית ישודר בערוץ ONE

ליגת הגלישה העולמית מגיעה לסיומה עם הגמר הגדול בקליפורניה ויפגיש את חמשת הגולשים הטובים ביותר בעונה הסדירה. הגמר יועבר בשידור חי בערוץ ONE

|
גלישה, הסבב העולמי (מערכת ONE)
גלישה, הסבב העולמי (מערכת ONE)

רגע האמת של עולם הגלישה מגיע. חמשת הגולשים הטובים ביותר בעונה הסדירה יגיעו לחוף טרסטלס בקליפורניה, שם יערך שלב הגמר, במטרה לזכות בתואר הנחשק. הגמר יועבר בשידור חי בערוץ ONE.

חוף טרסטלס בקליפורניה, הנחשב אחד מחופי הגלישה המפורסמים והאיכותים ביותר בארצות הברית, עליו נכתב השיר המפורסם של להקת הביץ' בויז, "סרפין יו-אס-איי", שיצא בשנת 1963, מתאפיין ברצועת חוף רחבה עם סוואל חזק וגבוה בעל שבירה רכה יחסית ולכן מייצר את הגל המושלם לתרגילים וביצועים מורכבים על הגל.

אחרי שרדפו אחר גלים ונקודות לאורך כל השנה בסבב האליפות, אשר התחיל בהוואי המשיך לפורטוגל, אוסטרליה, ארה"ב (בריכת גלים), אל-סלוודור, ברזיל, דרום אפריקה וטהיטי, חמשת הגולשים המובילים בעולם מגיעים לקליפורניה ונאבקים על הפרס היקר מכל: אלוף העולם בגלישת גלים. הגמר יתקיים ב-8-16 לספטמבר אך יתבצע באירוע של יום אחד של תחרויות (היום בו התנאים יהיו אידיאלים) בשיטת הנוק-אאוט בארבעה מקצים בסך הכל.

המדורג 5 בעונה הסדירה ג'ק רובינסון האוסטרלי יתמודד במקצה הראשון מול המדורג 4 ג'או ציאנקה הברזילאי. המנצח יעפיל להתמודדות במקצה השני מול המדורג 3 איתן יואינג האוסטרלי. במקצה השלישי מחכה המדורג 2 גריפין קולפינטו האמריקאי ובמקצה הרביעי, האחרון של העונה והקרב על התואר, מובטח מקומו של המדורג 1 בעונה הסדירה והאלוף המכהן של עונת 2022 פיליפה טולדו הברזילאי.

אסור לפספס
נגןרד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
רד בול מציגים: "יום בחיי אוסקר גלוך"
נגןרונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
רונאלדיניו דופק הופעה ב"הישרדות טורקיה"
נגןרק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
רק בת 15: אלופת הפריסטייל שברה שיא גינס
נגןהאם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
האם בסופ"ש נכבש השער המהיר בהיסטוריה?
/* LAST / NEXT ROUNDs */