יום ראשון, 03.03.2024 שעה 22:17

שתי מדליות ארד לישראל באליפות אירופה בקיאקים

מכובד: טליה אילת (56.31 שניות) ורון הלוי (43.02 שניות) סיימו במקום השלישי במסלול 200 המטרים. המאמן רועי לב: "מקדישים את ההישג לאיחוד העם"

|
טליה אילת והמאמן ויטלי דרוזד (פרטי)
טליה אילת והמאמן ויטלי דרוזד (פרטי)

נבחרת ישראל זכתה בשתי מדליות ארד באליפות אירופה בקיאקים לספורטאים פראלימפיים, המתקיימת בימים אלה בפורטוגל. את ההישג רשמו טליה אילת מבית הלוחם ת”א ורון הלוי מבית הלוחם חיפה.

אילת, שמתאמנת במרכז דניאל בת”א עם המאמן ויטלי דרוזד, חתרה את מסלול 200 המטרים בזמן של 56.31 שניות וסיימה שלישית. הלוי, שמתאמן במועדון הקיאקים עמק הירדן עם המאמן רועי לב, סיים שלישי את מקצה 200 המטרים שלו בזמן של 43.02 שניות. בנוסף, עדי עזרא, גם הוא ממועדון הקיאקים עמק הירדן, התמודד בגמר 200 המטרים וסיים שישי בזמן של 47.03 שניות.

יו"ר ההתאחדות לספורט נכים, רו"ח אהוד רצאבי, בירך את השלושה ואמר: "טליה, רון ועדי יקרים, כל הכבוד על התוצאות באליפות אירופה. ההישג של עדי והמדליות של רון וטליה הם עדות לכישוריכם ולנחישות שלכם, דרככם משמשת השראה לרבים".

רועי לב המאמן הוסיף: “אנחנו מקדישים את המדליה של רון לאיחוד העם, לזכרו של ברק לופן הי"ד היקר, וליו"ר הוועד הפראלימפי אלי בירנבאום ז"ל”. אגב, מחר יציין רון תשע שנים לפציעתו בצוק איתן.

אסור לפספס
נגןהג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
הג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
נגןרונאלדו השועה למשחק אחד אחרי שהתגרה בקהל
בסעודיה זועמים על הפרובוקציה של רונאלדו
/* LAST / NEXT ROUNDs */