יום ראשון, 03.03.2024 שעה 22:01

ורד וקקון הם אלופי ישראל בשייט בסירות לייזר

שי קקון, ממועדון הפועל שדות ים, סוגרת זכייה שישית בתחרות היוקרתית, מאיה פילניק עם מדליית הכסף. ורד-וילנצ’יק בן ה-16 סיים כמנצח בפעם הראשונה

|
שי קקון  (sailing energy)
שי קקון (sailing energy)

אליפות ישראל בשייט בסירות הלייזר מדגם ה-ILCA האולימפי התקיימה בסוף השבוע במועדון השייט הפועל נהריה, ובסופה הוכתרו היום (שבת) שי קקון ועומר ורד-וילנצ’יק לאלופי ישראל.

שי קקון, ממועדון הפועל שדות ים, סוגרת רצף מדהים של זכיות. זו הפעם השישית ברציפות בה היא מוכתרת לאלופת ישראל בדגם ה-ILCA6. השייטת, שייצגה את ישראל במשחקים האולימפיים בטוקיו, ניצחה את כל תשעת שיוטי התחרות והבטיחה לעצמה את המדליה עוד לפני השיוט האחרון של היום, כאשר הובילה בסיום ב-16 נקודות על פני השנייה.

עם מדליית הכסף סיימה מאיה פילניק ממועדון ספורטאי מכבי אשדוד. את מדליית הארד קטפה שייטת אולימפית נוספת, נופר אדלמן, שייצגה את ישראל במשחקי בייג’ינג ולונדון, וממשיכה להתחרות באליפויות ישראל גם הפעם.

“כיף לחזור ולהתחרות בארץ אחרי תקופה כל כך ארוכה בחו”ל”, סיפרה קקון. “אני ממש שמחה לשמור על התואר שלי גם השנה ומכאן אני ממשיכה את הקמפיין האולימפי שלי לפאריס”.

עומר ורד-וילנצ’יק (איגוד השייט)עומר ורד-וילנצ’יק (איגוד השייט)

בדגם הגברים, ILCA7, שם חדש הופיע בראש הפודיום. עומר ורד-וילנצ’יק, מהפועל שדות ים, זכה לראשונה באליפות ישראל לבוגרים. ורד-וילנצ’יק הוא הצעיר מבין העומדים על הפודיום, בן 16 בסך הכל.

בגברים ההתחרות הייתה צמודה וזהות העומדים על הפודיום הוכרעה רק בשיוט האחרון, כאשר הנער מקדים לבסוף את יוגב אלקלעי בשתי נקודות, ואת מאור בן הרוש שבמקום השלישי בשלוש נקודות בלבד.

שי בובר, יו”ר איגוד השייט, אמר: “ברכות לעומר ורד ולשי קקון על תחרות מצויינת, למועדון השייט נהריה ולכל מי שעמל על הפקת התחרות. העבודה הקשה ורוח הלחימה של השייטים והשייטות תביא אותנו לתוצאות גם בהמשך. יש לנו עוד את אליפות העולם ותחרות ההזדמנות האחרונה ואנחנו מאמינים שגם בדגם הזה נצליח להביא נציגים לפאריס”.

אסור לפספס
נגןהג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
הג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
נגןרונאלדו השועה למשחק אחד אחרי שהתגרה בקהל
בסעודיה זועמים על הפרובוקציה של רונאלדו
/* LAST / NEXT ROUNDs */