יום שבת, 02.03.2024 שעה 22:27

טומרקין, ריבקין ושחר טיבי למען תושבי הדרום

הספורטאים ממשיכים להתנדב וגם אווה פביאן הצטרפה. טיבי לאחד הפצועים: "מה שעברת נותן משמעות אחרת עבורנו, יש משהו אחר בייצוג של מדינת ישראל"

|
טומרקין מעביר שיעור שחייה (הוועד האולימפי)
טומרקין מעביר שיעור שחייה (הוועד האולימפי)

בזמן שהמדינה אוסרת על יציאה מהארץ לתחרויות בחו”ל, הספורטאים האולימפיים מתנדבים כדי לעזור לתושבים שפונו מבתיהם בדרום ובצפון בגלל המלחמה. ועדת הספורטאים של הוועד האולימפי, בראשותו של היו”ר יעקב טומרקין, מתנדבת מאז הלחימה בשיעורי התעמלות לילדי עוטף עזה, בביקורים בבתי החולים, ובפעילויות של איסוף מזון ובגדים למי שנאלצו לעבור לבתי המלון באופן זמני.

יעקב טומרקין העביר לילדי העוטף שיעור שחייה בבריכה של בית המלון דן אכדיה בהרצליה. השבוע גם נטע ריבקין ואווה פביאן קיימו פעילות ספורטיבית להפגת המתחים בקרב ילדי קיבוץ מפלסים בדן אכדיה. גם שחקני נבחרת הבייסבול נרתמו וכך גם הג’ודאים. במקביל, סגנית אלופת העולם לשעבר בטאקוונדו, דנה אזרן, אלופת העולם בגלישת רוח, שחר טיבי, והאלופה האולימפית בהתעמלות אמנותית, לינוי אשרם, ביקרו פצועים מכוחות הביטחון בבית החולים בלינסון.

שחר טיבי ערכה שיחה פתוחה עם אחד מהפצועים ושיתפה: “לעבור את מה שעברת ואת מה שעוברים עכשיו כוחות הביטחון בגבולות, זה נותן משמעות אחרת עבורנו, כשאנחנו ספורטאים שמייצגים את ישראל בעולם. כשאנחנו עולים למגרש או יוצאים לים בתחרות, יש משהו אחר בייצוג של מדינת ישראל כי אני לא כמו עוד ספורטאית מספרד או מכל מדינה אחרת. יש אקסטרה מחויבות, אקסטרה חשיבות ואקסטרה מוטיבציה להצליח בשביל המדינה שלנו כי אני לא מייצגת רק את עצמי”.

המפגש עם אחת הפצועות (הוועד האולימפי)המפגש עם אחת הפצועות (הוועד האולימפי)
אסור לפספס
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
נגןרונאלדו השועה למשחק אחד אחרי שהתגרה בקהל
בסעודיה זועמים על הפרובוקציה של רונאלדו
נגןויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
ויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
/* LAST / NEXT ROUNDs */