יום רביעי, 28.02.2024 שעה 05:22

רשמי: אליפות אירופה בכדורמים לא תתקיים בארץ

איגוד המים האירופי הודיע כי סיכם עם איגוד הכדורמים הישראלי כי הטורניר לא ייערך בינואר 2024 במכון וינגייט. גלוסקא כהן: "כרגע מתרכזים בהווה"

|
נבחרת ישראל בכדורמים (LEN)
נבחרת ישראל בכדורמים (LEN)

איגוד המים האירופי הודיע הערב (חמישי) באופן רשמי כי אליפות אירופה בכדורמים לא תתקיים בישראל בינואר 2024 במכון וינגייט. בהודעה שפורסמה לא נמסר האם האירוע נדחה לשנה הבאה, על אף שנעשתה פנייה למשרד התרבות והספורט על מנת לבחון זאת, כפי שפורסם ב-ONE. 

בהודעה נמסר לגבי הטורניר: “בעקבות מתקפות הטרור האחרונות על ישראל ולאחר פגישות נרחבות בין האיגוד האירופי לאיגוד הכדורמים הישראלי, סוכם כי בסיטואציה הנוכחית בלתי אפשרי לארח את אליפות אירופה בכדורמים בנתניה כמתוכנן בינואר 2024”.

לא ברור האם האירוע יתקיים בעתיד בישראל וכרגע בוחנים באיגוד האירופי את אופן חלוקת הכרטיסים לאליפות העולם בדוחא. כמו כן, נכתב: “איגוד המים האירופי מעוניין לנצל את הזדמנות זו שוב כדי לגנות בחריפות את האחראים לזוועות הטרור נגד אזרחים ישראלים ולהביע את תמיכתנו ואת ההזדהות איתם בזמנים קשים אלה”.

יו”ר איגוד הכדורמים, רויטל גלוסקא כהן, אמרה: “אנחנו נמצאים בתקופה קשה למדינת ישראל, ולצערנו לא היה מנוס מאשר לא לקיים את האליפות בינואר הקרוב בארץ וזו ההחלטה שקיבלנו יחד עם האיגוד האירופי. איגוד הכדורמים ושחקני הנבחרות עושים כל שביכולתם על מנת לתרום בימים קשים אלו לתושבי העוטף והצפון בשלל פעילויות.

“כרגע אנו מתרכזים בהווה ומקווים לימים של שקט, לאחריהם נקבל החלטות להמשך. אני מודה למשרד התרבות והספורט, מכון וינגייט וחברת קומטק על העבודה המשותפת בשנתיים האחרונות. בהזדמנות זו אני מבקשת להשתתף בצער המשפחות השכולות ושולחת חיזוקים למשפחות החטופים. יחד ננצח”.

אסור לפספס
נגןכמה כסף משלם ליאו מסי לספר האישי שלו?
כמה כסף מרוויח הספר האישי של ליאו מסי?
נגןספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
ספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
נגןלמה סון סירב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
למה סון סרב לחתום על חולצה של טוטנהאם?
נגןהכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
הכדור נדבק לו לרגל: אדן הזאר משחק קטרגל
/* LAST / NEXT ROUNDs */