יום ראשון, 03.03.2024 שעה 22:12

תרגיל החזה המנצח שדה רוק פרסם לעוקבים שלו

כוכב האקשן ההוליוודי שוב שיתף את 392M העוקבים שלו בתרגיל מחדר הכושר שלו, כשהפעם מדובר בתרגיל מפוצץ לחזה פלוס משפטי מוטיבציה. הסרטון בפנים

|
דה רוק. עם 50 ק
דה רוק. עם 50 ק"ג בכל יד, לא לפחות (אינסטגרם)

אחרי קריירת משחק של יותר מעשרים שנה (ולא נשכח את קריירת ההיאבקות הנהדרת שלו), אפשר לומר היום בביטחון כי דוויין ג’ונסון (דה רוק) הוא אחד מכוכבי הקולנוע המבוקשים ביותר בהוליווד, כאשר ברפרטואר שלו ניתן לרשום סרטים אשר הכניסו מיליארדי דולרים לכיסיהם של המפיקים המאושרים.

בין סרטיו ניתן למצוא את: מלך העקרבים, סרטי מהיר ועצבני, הרקולס, מואנה, משמר המפרץ, ג’ומנג’י: שורדים בג’ונגל, גורד שחקנים, הובס ושואו, קרוז בג’ונגל, הודעה אדומה, בלאק אדם, והרשימה עוד ארוכה.

ודאי לא תופתעו לשמוע כי מדובר באחד מהאנשים הכי נעקבים באינסטגרם בעולם, עם כמעט 400 מיליון עוקבים, אשר נהנים בעיקר מאהבתו הגדולה לרכבים, ומאהבתו היותר הגדולה לעולם הכושר.

האחרון מקפיד בכל כמה שבועות להעלות סרטון שלו ממכון הכושר, כאשר בדרך כלל אין מדובר בסרטון מקצועי וארוך על אימון כזה או אחר, אלא בטיפים קצרים המשלבים “תרגיל מפוצץ לסיום” כזה או אחר, לצד משפטי מוטיבציה.

לפני שבועיים דה רוק בחר להעלות תרגיל מיוחד להפצצת שריר החזה (כנראה בסוף אימון החזה), כאשר הבסיס לתרגיל הוא לחיצת חזה בשכיבה כנגד משקולות בודדות, אבל כמובן עם טוויסט מוטיבציוני, כמו שדה רוק כל כך אוהב.

הדגשים של דה רוק לתרגיל

10-8 חזרות

ירידה איטית של 3 שניות

עצירה לשניה אחת בשיא הירידה

ואי אפשר כמובן בלי כיתוב המוטיבציה בפוסט: “תקרעו את שרירים, תפרצו מחסומים, תקבעו סטנדרטים חדשים. תעבדו מבוקר ותיהנו מיתרונות מדהימים. תנועה מבוקרת כפול שליטה, שווה כוח. מה שעומד בדרך שלכם, הופך לדרך שלכם. שיהיה לכם שבוע פרודוקטיבי, חברים שלי”.

אותו פוסט ווידאו של דה רוק צבר למעלה ממיליון לייקים, אבל מה שיותר מעניין היא אחת מהתגובות לפוסט: “המשקולות האלו של ה-50 ק”ג (כל אחת) בכלל לא היו צריכות להופיע. מראש לא היה להן סיכוי...”

שימו לב – כל האמור בכתבה זו הנו להעשרה בלבד. בטרם אתם בוחרים בתוכנית אימונים או בתזונה כזו או אחרת, עליכם להיוועץ בדמות מוסמכת שתתאים את האימון שלכם למצבכם הבריאותי ולכושרכם הנוכחי.

הכותב שי לב עורך את מדור בריאות וכושר באתר ONE מאז הושק ב-2013. מאמן כדורסל בהכשרתו, מדריך חדר כושר ומאמן TRX מוסמך.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה.

אסור לפספס
נגןהג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
הג'וב החדש של מוריניו: קורא בקלפי כדורגל
נגןג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
ג'ורג'ינה עולה על המסלול עם שמלת רונאלדו
נגןעדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
עדיין רחוק מכריסטיאנו: ההישג החדש של מסי
נגןרונאלדו השועה למשחק אחד אחרי שהתגרה בקהל
בסעודיה זועמים על הפרובוקציה של רונאלדו
/* LAST / NEXT ROUNDs */